Aion – Magická MMORPG hra

 

Aion - MMORPG hraKorejská MMORPG hra Aion má velmi poutavou grafiku, krásný herní svět. Tyto věci jsou velkým lákadlem pro tuto hru. Magický svět hry je tak nádherný, nebudete moci přestat hrát. Hra spočívá v tom, že v ní panuje válka dvou nepřátelských národů. Ve hře si vybíráte, na kterou stranu se přidáte. Hrát můžete za pohádkové Elyose, ti mají k dispozici krásnou a stále zelenou krajinu. Popřípadě můžete hrát za Asmodiany, což jsou bojovníci z mrazivého severu.

Chci hrát zdarma online

 

Hodnocení Aion:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

 

Zajímavosti v Aion

Žánr MMORPG disponuje vytvářením postavy. Někdy máme na výběr pouze postavu muž/žena. Jiné poskytují detailní tvorbu v postavě, jako například barva očí, účes a podobně. Hra Aion nabízí tvoření postavy opravdu velmi detailněji. Můžete vybírat tvar obličeje, účes. Díky této variabilitě nedochází k tomu, že se potkávají zcela stejné postavy. Každá postava je originál. Hra disponuje také možností létat. Létání využijete k rychlejšímu cestování, ale i jako výhodu při bitvách. Ovšem pozor, je potřeba mít se na pozoru, jelikož létající protivník je u některých útoků lehce zranitelný.

Povolání v Aion

Hra má celkem čtyři povolání a každé povolání dvě specializace. Válečníci jsou dobří na boj zblízka, mají velkou odolnost a chuť do boje. Specializace na templáře nabízí štít, gladiátor nabízí kopí. Scouti jsou rychlejší, všestrannější, rychlejší než válečníci, jsou však poměrně lehce zranitelní. Specializací může být buď assassin, což je tichý zabiják, nebo ranger, který má dlouhý luk. Boj z dálky umí mágové, ti disponují ničivými kouzly. Specializace jsou sorcerer a spiritmaster. Priest je mistr v léčení, umí vyléčit zranění z boje, otravy a podobně. Se specializacemi se zaměřuje na léčení válečných zranění, tedy kelerik a, nebo dodává válečníkům sílu, což je chantera.

Chci hrát zdarma online

Aktualita

Hra Aion disponuje internetovým obchodem, zde jsou k dispozici různé zajímavosti. Ty nabízejí například kostýmy, popřípadě nová křídla.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *