Dark Orbit – Browserová hra ve vesmírném stylu

 

Dark orbit - browser hry ve vesmíruDark Orbit je hra, která se řadí mezi browserové hry, hru si tak můžete vychutnat v prohlížeči, není nutná instalace. Tato hra není klasická online hra, kterých je na internetu mnoho, několik tisícovek.

Hra zaznamenává vaše zlepšování, váš postup. Tyto informace o vašem profilu se ukládají, když hru ukončíte. Do dalšího hraní tak už nastupujete s těmi znalostmi a zkušenostmi, které jste během minulé hry nashromáždili. Nemusíte tak začínat znovu, od píky.

Říkáte si, o co vlastně ve hře běží? Z vás se stane vesmírný pilot a můžete si zvolit několik způsobů, jakými budete hrát tuto hru. Buďto budete plnit úkoly, které vám bude dávat za úkol vesmírná společnost. Pokud úkoly splníte, dostaví se vám body a zkušenosti, které jsou důležité pro získávání dalších a dalších lodí.

Chci hrát zdarma online

Nebo máte možnost se stát pirátem a tak si body získávat. Můžete sbírat drahé kameny, které na vás čekají ve vesmíru, nebo můžete ničit flotily, které jsou nepřátelské.

Dark Orbit video

Buď na vesmírné lodi pilotem!

Důležité je pro vás to, jakou vlastníte loď. Začátek samozřejmě neslibuje nic extra, budete mít loď, která má základní pohon a výzbroj. Tuto základní loď pak můžete postupem času měnit, za lepší lodě. Tyto lodě však stojí docela dost bodů. Lodě, které máte k dispozici, můžete koupit buďto za uridium, nebo za klasické body.

Hangár je jako stvořený pro vylepšování vaší lodi. Můžete měnit několik součástek, dodávat vaší lodi ty, které v ní ještě nemáte a podobně. Lasery a raketomety jsou zbraně, které jsou důležité.

Raketomety jsou daleko účinnější než lasery. Na druhou stranu zase střílí o dost pomaleji a navíc mají velmi omezený počet střel. Musíte je tak stále dokupovat.

Chci hrát zdarma online

Dropy, ty jsou k dispozici pro vylepšení vaší lodi. Jsou to malé robotické lodě, které poletují a mohou v sobě ukrývat různá vylepšení. Například lasery, generátory štítů nebo různé jiné speciality. První dron koupíte levně, cena však stoupá s počtem dronů, které jste už koupili. Je tak jasné, že poslední dron vás vyjde na pořádný majlant. Dronů máte k dispozici maximálně osm.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *