Forge of Empires – Staňte se králem své středověké říše!

 

Forge of empiresInnoGames respektive její tým se postaral o hry jako Grepolis, Divoké kameny, Tribal, The West nebo taky Wars2. Tento tým má na svědomí také hru Forge of Empires. Hru je možno hrát zdarma a na internetu. My Vám nyní hru přiblížíme, abyste získali představu o tom, jaká je to hra, jak se hraje a zda je to pravé pro Vás!

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Forge of Empires

Zdarma: Ano – webová hra

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Forge of Empires – Jak vypadá?

Hra Forge of Empires má výhodu a to v tom, že je v českém jazyce. Při hře nemusíte mít u stolu slovník a pokaždé hru stopovat jen abyste našli ono slovo. Mnoho serverů dává hru k dispozici. Jste-li začátečník, určitě zabrouzdejte na server v českém jazyce. Registrujete se zdarma a získáváte tři možnosti, jak hru hrát. Můžete se přihlásit za pomoci Facebooku, přes Google nebo přes e- mail. Na e-mail Vám dorazí aktivační zpráva. Tu potvrdíte a ihned můžete hrát. Hra získala velmi dobrou vizuální stránku a je dobře hratelná. Nejúspěšnější hra, kterou můžete spustit v prohlížeči je právě Forge of Empires.

O co se jedná?

Forge of Empires Vám postaví do čela Vaší vlastní říše a Vašim úkolem je budovat velké hlavní město. K tomu zkoumáte nové technologie a máte-li nepřátelé, snažíte se o jejich odstranění a také o převzetí jejich území. Ve hře jako vůdce musíte získat rovnováhu. A to mezi Vašim ziskem a také Vašimi výdaji. Všechny zdroje pak můžete využít. Na začátku jste vůdce malého kmene. Postupem věků se kmen mění a roste. Kmen se vyvíjí i pomocí nových technologií a nově získaných území. Malý kmen v malé vesnici se tak postupně rozroste ve velké město. Hra se skládá z několika věků a začínáte v době kamenné. Když vydržíte u hry, objevíte se v době bronzové, v želené i ve středověku, kolonialismu a v době průmyslné či v novém věku. Vyzkoumáním technologie se Vám otevírá další věk. Technologie se různí, podle daného věku. Nový věk poskytuje i novou radnici.

Nečeká Vás však jen řízení města. Okolo Vás v sousedství je mnoho nepřátel, které musíte dostat pod kontrolu. Rozšíříte svůj vliv a budete bránit tomu, aby se nepřátelé dostali na Vaše území. Další území mívají své výhody, což je samozřejmě dobré. Na mapě kontinentů jsou rozdělené jednotlivé části. A odpovídá to zhruba herním věkům. Na mapě by měl korespondovat Váš pokrok spolu s pokrokem ve výzkumech. Drtivá většina herních zážitků, které se stávají ve městě, jsou i v mapě kontinentů. S hráči z okolí můžete jít také do interakce. Společně můžete provádět obchody a díky tomu získávat suroviny a zboží, které jsou pro Vás nezbytné a důležité. Můžete spoluhráče navštívit a také jim pomoci. Vaše vojsko může společně s vojskem druhého hráče vesnici pomoci vyplenit.

Chci hrát zdarma online

Závěr Forge of Empires

Město ve Forge of Empires by mělo fungovat. Aby tomu tak bylo, musíte získat dobrou produkci mincí a taky dostatek zásob. S touto pomocí budete mít a stavět ty nejlepší budovy a taky to nejlepší vojsko. Vybírejte nejlepší budovy, budujete si přece své zázemí. Obyvatelé ve Vašem městě musí mít dobrou náladu, budou lépe pracovat. Proto zajistěte kulturní akce a dekorace, které spokojenost obyvatel zvýší. Určitý počet bodů máte i u výzkumu. Každou hodinu Vám přibude nový bod a to až do maxima. Body výzkumu můžete použít pro dostupnou technologii, pro její zlepšení. Plánujte, protože je to v této hře velmi dobré. Jakmile máte možnost vyrábět zboží, udělejte to. Stavební prostor máte k dispozici a proto je dobré, když na něm stavíte. Avšak je dobré stavět rozumně. Volný prostor bude postupně docházet a vy nebudete mít kde postavit potřebné věci.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *