Farmářské hry Nejlepší hry Strategické hry

My Little Farmies – Farmářské hry jsou velice populární

My Little FarmiesMy Little Farmies se řadí mezi nejlepší farmářské hry, která nabízí pobyt na čerstvém počítačovém vzduchu, krásnou krajinu a mlýnské kolo. Zní to velmi krásně a toužíte tento pohled vidět, ale skutečnost je taková, že za tím vším je spousta dřiny, kterou si můžete vyzkoušet právě v této hře. Vaše hospodářství by mělo co nejrychleji vzkvétat. Vytvoříte si obytné plochy, obchody a snažíte se najmout nové řemeslníky. Samozřejmostí jsou prvky, které se objevují ve většině farmářských her jako například pěstování plodin, péče o hospodářská zvířata. Podobně jako v jiné oblíbené hře Big Farm.

Chci hrát zdarma online

 

Hodnocení My Little Farmies:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Co je úkolem My Little Farmies

My Little Farmies vám dává volnou ruku v rozhodování, co dělat. Můžete se zaměřovat na určité produkty, popřípadě něco vyrábět, od všeho trochu. Vše máte ve své režii a vše máte na povel. Rozmýšlíte se o tom, kam kterou budovu postavíte, na kterých polí co budete pěstovat a jaká zvířata u vás na farmě budou. Budete se však muset zaměřit i na méně příjemné páce, jako to na každé farmě bývá. Můžete své produkty prodávat a tím získáváte finance a také zkušenosti. Pokud budete mít všeho dost, můžete si jimi vyzdobit vaše hospodářství. Toto vám může pomoci u nových zákazníků, kteří vám budou dávat výnosnější úkoly.

Závěrem k My Little Farmies

My Little Farmies je velmi zábavná a dobrá farmářská hra, která je zasazena do středověkého prostředí. V něm budete pečovat o své vlastní hospodářství. Rozhodně je dobré si tento farmářský život vyzkoušet a na vlastní kůži zjistit, zda je opravdu tak těžký. Hra je online a zdarma, popřípadě můžete vyzkoušet jakoukoliv jiné farmářské hry zdarma?

Chci hrát zdarma online

 

 

 

About the author

admin

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..