Rail Nation – Strategická železniční hra

 

Rail NationOnline vlaková hra Rail Nation je pro milovníky železnic. Železnice obecně jsou koníčkem mnoha miliónů dětí a dospělých. Tato vlaková hra fanouškům otevírá mnoho možností, můžete si založit vlastní železniční společnost a díky tomu se věnovat svému koníčku. Hráč dotuje město zbožím, staví nádraží, železnice a provádí u nových lokomotiv výzkumy. Ve hře Rail Nation je zejména důležitá infrastruktura, železniční spojení musí fungovat, aby zakázky na přepravu zboží rostly.

Chci hrát zdarma online

Hodnocení vlakové hry Rail Nation:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti v Rail Nation

Hra Rail Nation není nikterak časově náročná, což je velká výhoda. Stačí se během dne několikrát přihlásit, rozdat příkazy a hra se o zbytek postará sama. Hra se odehrává v érách. Je celkem šest ér. Každý éra trvá dva týdny. Další éra znamená nové vlaky, nové budovy, nové zboží. Herní svět tak tedy trvá asi tři měsíce.

Budovy v Rail Nation

Banka je zde proto, abyste do ní ukládali své úspory. Je nutné jí pravidelně modernizovat a rozšiřovat. Čím větší banka, tím více se do ní vejde peněz. Stavební pole má tu funkci, že snižuje dobu výstavby nových budov. Obchod s licencemi prodává nové licence. Budova musí mít levely. Čím vyšší level budova má, tím více licencí si jako hráči můžete koupit. Vedci v laboratoři hledají stále nové technologie a díky nim máte možnost stavět lepší lokomotivy a před soupeři budete mít náskok. Depo je klíčová budova pro lokomotivy. Depo totiž ukazuje, kolik lokomotiv může hráč mít. Samozřejmě platí, že čím větší úroveň depo má, tím víc lokomotiv hráč může mít.

Chci hrát zdarma online

Finanční příjmy si můžete zvýšit stavbou restaurací, stavbou nákupního centra. Postavíte-li hotel, budou příjmy z těchto budov vyšší. Loterie také umožňují vyhrávat různé ceny. Výrobna tratí zvyšuje počet dostupných tratí. Prestiž si zvyšujete stavbou nádražního vestibulu, budete mít více zakázek.

Aktualita

V České republice mají železnice velmi mnoho nadšenců a také bohatou tradici. Život těchto příznivců se točí převážně okolo železnic a lokomotiv. Takovíto nadšenci mají možnost si tuto hru zahrát na českém serveru, před pár týdny byl spuštěn nový server pro české hráče, který nese název Ojnice.

Obrázky z vlakové hry Rail Nation

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *