The Settlers Online – Známá budovatelská hra nyní online

 

The Settlers OnlineTi, kteří ještě nikdy neslyšeli o hře Settlers se možná ani nemůže považovat za hráče. Jde totiž o legendární budovatelský titul, který je na platformě free-to-play. Znamená to tedy, že pokud rádi něco budujete, ale zároveň nemůžete dny a týdny vysedávat u počítače, pak je hra The Settlers Online určená přímo pro vás.

Hra The Settlers spadá do kolonky strategií budovatelských. Historicky jde o kultovní sérii, počátky této hry se datují k roku 1993. Nejnovější je online varianta této budovatelské strategie, která svým hráčům přináší bezplatnou zábavu z oblasti budování a prosperity říše. The Settlers Online je mimo Evropu známá jako hra Castle Empire. Je to strategie, která si přizpůsobila hru pro internetový prohlížeč, tudíž jde o online hru, která si však udržuje standardy, které hráči již znají z originálu. Online hra se spíše zabývá na komplexní nabídku různých surovin a také výrobních postupů.

Chci hrát zdarma online

Například se ve hře setkáváte s několika typy dřev, které máte ke zpracování. Logické je, že čím víc se hře budete věnovat a čím déle ji budete hrát, tím víc bude vaše impérium mocnější a vy se stanete mocnými pro své okolí. Hra postupuje po jednotlivých úrovních, zdokonalujete svou osadu, řešíte nepříjemné útoky banditů a tvoříte si vlastní impérium.

Hodnocení The Settlers Online:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Od vesnice k velkému impériu

Počátky hry The Settlers Online jsou v rozvoji vašeho městečka. Stavby jsou spolu propojeny a například, pokud si chcete vytvořit vojáka, potřebujete více, než jen jednu budovu. Dělníci vám pokácí stromy, pátrají po nalezení surovin, připraví základy, abyste mohli rozvíjet své město. Vše je perfektně propracováno, mnohdy je to až komplikované. Za chvíli můžete pociťovat, že jsou území malá, potřebujete větší. Proto pošlete svou armádu a ta se vypořádá s místními bandity. Až nyní můžete osídlit další místa a tak posilovat svou ekonomiku.

Hráči spolu spolupracují. Hra vydává modré krystaly a ty zkracují dobu výstavby nových budov a také urychlit téměř jakoukoliv akci. Je možné je nakupovat i za reálné peníze, tudíž modré krystaly nejsou nedostatkové zboží.

Chci hrát zdarma online

Závěr k The Settlers Online

Jste-li fanouškem feudálního období a rádi vymýšlíte strategie, je hra The Settlers Online přímo pro vás a rozhodně stojí za to, to vyzkoušet! Za vyzkoušení nic nedáte, hra je k dispozici zcela zdarma, stačí jen stáhnout. Patří totiž do kategorie free-to-play.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *