Travian – Buď dobrým vládcem a vybuduj velkolepou říši

 

TravianHra Travian vás zavede do světa, kde jsou udatní rytíři, vychytralí obchodníci a také velkolepí stavitelé. Ocitáte se ve hře jako náčelník kmene a máte za úkol budovat říši. Jak velké a silné bude toto společenství, je jen a jen na vás, společnost může růst téměř neomezeně. Hlavním předmětem hry Travian jsou suroviny. Suroviny jsou zde hlína, dřevo, železo a obilí. Říše se sestavuje z jednotlivých provincií a ty jsou v podstatě nezávislé vesnice.

Zde se staráte o rozvoj surovinových polí a také o budování vnitřní infrastruktury města. Důraz je zde zejména na armádě, jelikož se ve hře staví zhruba dvacet osm budov a z toho minimálně osm budov je nějak propojeno s armádní výbavou.

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Travian:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

O co ve hře Travian jde?

Travian, stejně jako jiné strategie, je také vojenskou hrou, což znamená, že národy mají pěchotu, jízdu a také ty, kteří obléhají stroje. Nejčastěji pak katapulty a také beranidla. Rovněž je zde možné stavě dva druhy jednotek, přesněji náčelníka a také osadníka. Nechybí systém, kdy si můžete pomáhat placením zlaťáky. Na začátku dostanete malý obnos zlaťáků a můžete si je také kupovat pomocí účtu Paypal nebo za pomocí SMS. Zlaťáky okamžitě dostavějí budovy, což se samozřejmě dobře hodí, zvyšuje se produkce o 25%, popřípadě se zlepší obrana či útok.

Chci hrát zdarma online

Ve hře existuje plus účet, což vám umožní po dobu jednoho týdne používat výše uvedené bonusy a další bonusy navíc, například vyčkávací smyčka, větší mapa, což se rozhodně hodí, zejména proti nepříteli.

Závěrem k Travian

Zhruba čtrnáct měsíců, tak dlouho trvá jeden věk hry, což má poskytuje dostatek času na to, abyste svůj národ mohli vést a vytvořit mocnou říši, která bude spolu s ostatními říšemi stavět Div světa. Jakmile se Div světa dokončí, končí i hraní hry Travian. Není možné, abyste postavili tuto velkolepou stavbu sami, tudíž je nutné, aby vám k tomu pomohli spoluhráči. To co dělá Travian Travianem je to, že spolupracujete s ostatními hráči.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *