War Thunder – Bojový letecký simulátor na PC

 

War Thunder - Bojový letecký simulátor na PCPokud hledáte leteckou válečnou online hru, která se co nejvíc podobá simulátoru, má je jedinou možnost, co zvolit. Hra se jmenuje War Thunder a je to akční letecký MMO simulátor, který se řadí do období 2. Světové války. Ve hře jsou hlavní letecké bitvy, které se v tomto období udály a budete zde válčit proti hráčům, kteří se nacházejí po celém světě. Hráčů je velmi hodně, zhruba pět miliónů a každou chvíli se přidávají noví a noví fanoušci. Jedná se o MMO hru, kde není nouzi o velké bitvy.

Chci hrát zdarma online

Hra disponuje skvělým a dech beroucím trailerem, který jedinečně a báječně vystihuje atmosféru velkolepých vzdušných bitev War Thunder.

Hodnocení War Thunder:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

War Thunder letecký simulátor opravdu skvělý

Vybrat si můžete ze stovek letadel, které patří do období roku 1927 – 1948. Všechna letadla jsou velmi skvěle a do nejmenšího detailu vypracována. A to už, ať se jedná o pohled do kokpitu, popřípadě pohled třetí osoby. Letadlo funguje na velmi reálném a specifickém ovládání. Tím se mění celý boj. Skvělý zážitek je to, když přepínáte mezi jednotlivými módy. Existuje také zbrojní arzenál letadel, který se postupně modifikuje. Bitvy se neodehrávají jen ve vzduchu, ale také na moři i na zemi. PvP systém umožní hrát zároveň proti sobě několika desítkám hráčů. Možnosti nastavení oceňují především zkušení hráči, kromě toho však dovoluje začátečníkům, aby si hru skvěle a pořádně užili.

Multiplayer, singlplayer i editor misí

Hra War Thunder se nezaměřuje jen na multiplayer, na své si přijdou i ti hráči, kteří mají rádi singleplayer. Existují zde různé kampaně, mise, popřípadě můžete vytvořit svou vlastní soukromou válku. Tvůrci hru neustále zdokonalují a to jde vidět. Hra je vydána v plné verzi vzdušných soubojů a zároveň probíhá beta testování tankových bitev, které bude mít podtitul Ground Forces.

Chci hrát zdarma online

Závěrem k War Thunder

War Thunder má podporu ve společnosti Sony, které už potřebuje nějakou tu válečnou multiplayerovou hru, aby konkurovala World of Tanks na Xboxu. Výsledek je mezi-platformový titul, který hráči, kteří vlastní PS4 budou hrát spolu s těmi, kteří to budou hrát na počítači. War Thunder dále podporuje PlayStation Eye i Oculus Rift. Budoucnost takto podobných her je proto více než dobrá.

Obrázky ze hry War Thunder

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *