World of Tanks – Velice známá tanková hra Free to play

 

World of Tanks World of Tanks je free-to-play z kategorie MMO. Sám název už předpovídá to, že se jedná o tanky a bitvy ve druhé světové válce. Singleplayer, kampaň pro jednoho hráče, ve hře nenacházíte. Jde o striktní MMO řežbu, každý měsíc je zde nový upgrade. Existují různé mapy, tanky a další a další vylepšení. Začít hrát tak nebylo nikdy jednodušší. Zaregistrujte se, stáhněte herního klienta, nainstalujte hru a ihned se ocitnete ve skromné garáži, kde jsou čtyři tanky. Vy si zvolte a ihned vyrazte na bitevní pole!

Chci hrát zdarma online

Hodnocení World of Tanks :

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

World of Tanks z malé garáže ihned do boje

World of Tanks nedává možnost volby map a protihráče, hru zapnete a ona sama vybere, kam vás pošle. Mapa je vybrána, boj probíhá spolu se čtrnácti spoluhráči, proti čtrnácti protihráčům. Hra končí ve chvíli, kdy jsou zničeny všechny nepřátelské vozidla, popřípadě, když obsadíte jejich základnu. Modifikace herních strategií a bojů hře skutečně nechybí. Boje se mohou vést o obsazení jedné základy, chránit jí, proti obsazení nepřáteli a podobně. Jestliže nikdo nezvítězí, boj po patnácti minutách končí nerozhodně. Odměna je ve zkušenostech a kreditech.

Tanky jsou děleny podle původu země, kde byl tank vyráběn. Tanky jsou zde ruské, německé, americké nebo francouzské. Rozlišují se také na lehké, střední a těžké. Existují také stíhače tanků a dělostřelectvo. Zkušenostní body umožňují zkoumat další tanky a kredity umožňují nákup dalších a vylepšení stávajících. Hra má cíl, co nejvyšší úroveň k vylepšování tanků. World of Tanks má velmi propracované mapy, které jsou od Afriky po Asii. Každý z mnoha tanků má své jedinečné kouzlo. Český dabing, který hra má není příliš dobrý, při bitvě bývá velmi hrozný. Nicméně existuje skvělá anglická verze. Špatná komunikace na válečné půdě není nic příjemného. Nemáte totiž šanci zjistit, kde se váš spolubojovník nachází, pokud však on sám neoznačí svou pozici na mapě. Chybí prostě ukazatel nad vaším tankem.

Chci hrát zdarma online

Závěrem k World of Tanks

Pro ty největší fanoušky World of Tanks je možné si za peníze koupit premium účet. Premium účet umožňuje získávat větší kořist za bitvu a také další a výhody. Zlaťáky pomohou v lepším krytí tanky, v lepší munici a v mnohém jiném. Investice však není nezbytná. Od začátku se dá hra hrát s free účtem, a nic nepřijdete. Hru už vyzkoušelo přes 18 miliónů hráčů z celého světa a hra nemá téměř žádnou konkurenci. Jestliže si vás hra získá, bude rozhodně u vás oblíbená a vy jí budete hrát často. Pakliže vás hra neosloví, máte možnost si vyzkoušet jiné online hry.

 

 

One Response to World of Tanks – Velice známá tanková hra Free to play

  1. Fishao napsal:

    Lepší je stějně War Thunder.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *