Diablo IV předobjednávka legendy
Akční hry MMO hry RPG hry

Aion – Magická MMORPG hra

Aion recenze - MMORPG hra
Napsal PAPAtripik

Korejská MMORPG hra Aion má velmi poutavou grafiku, krásný herní svět. Tyto věci jsou velkým lákadlem pro tuto hru. Magický svět hry je tak nádherný, nebudete moci přestat hrát. Hra spočívá v tom, že v ní panuje válka dvou nepřátelských národů.

Ve hře si vybíráte, na kterou stranu se přidáte. Hrát můžete za pohádkové Elyose, ti mají k dispozici krásnou a stále zelenou krajinu. Popřípadě můžete hrát za Asmodiany, což jsou bojovníci z mrazivého severu.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Aion:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Výhody:

  • Oblíbená MMO hra ZDARMA
  • Pěkná grafika
  • Miliony hráčů
  • Spousta modifikací, vylepšení
  • Snadná orientace a ovládání
  • Ocenění, looty, bossové

Nevýhody:

  • Méně známá
  • Činské animace, které ne každému sednou

Zajímavosti z Aion

Žánr MMORPG disponuje vytvářením postavy. Někdy máme na výběr pouze postavu muž/žena. Jiné poskytují detailní tvorbu v postavě, jako například barva očí, účes a podobně. Hra Aion nabízí tvoření postavy opravdu velmi detailněji.

Můžete vybírat tvar obličeje, účes. Díky této variabilitě nedochází k tomu, že se potkávají zcela stejné postavy. Každá postava je originál. Hra disponuje také možností létat. Létání využijete k rychlejšímu cestování, ale i jako výhodu při bitvách. Ovšem pozor, je potřeba mít se na pozoru, jelikož létající protivník je u některých útoků lehce zranitelný.

Povolání v Aion

Hra má celkem čtyři povolání a každé povolání dvě specializace. Válečníci jsou dobří na boj zblízka, mají velkou odolnost a chuť do boje. Specializace na templáře nabízí štít, gladiátor nabízí kopí. Scouti jsou rychlejší, všestrannější, rychlejší než válečníci, jsou však poměrně lehce zranitelní.

Specializací může být buď assassin, což je tichý zabiják, nebo ranger, který má dlouhý luk. Boj z dálky umí mágové, ti disponují ničivými kouzly. Specializace jsou sorcerer a spiritmaster. Priest je mistr v léčení, umí vyléčit zranění z boje, otravy a podobně. Se specializacemi se zaměřuje na léčení válečných zranění, tedy kelerik a, nebo dodává válečníkům sílu, což je chantera.

Chci si zahrát tuto hru

Aktualita: Hra Aion disponuje internetovým obchodem, zde jsou k dispozici různé zajímavosti. Ty nabízejí například kostýmy, popřípadě nová křídla.

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..