Logické hry MMO hry RPG hry

Angel Alliance – bezplatná fantasy MMORPG hra

Angel-AllianceBezplatná fantasy MMORPG hra Angel Alliance vás uvede do světa Etheria. V tomto světě bojuje dobrou proti zlu. Hráč hraje za bytosti dobra, tedy za anděla. Náplní MMORPG hry je procházení krajinou, plnění nejrůznějších úkolů, zabíjení příšer, rozvoj postav.

 

 

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Angel Alliance:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti Angel Alliance

Hra se zaměřuje především na hledání artefaktu, Pečeť života. Pečeť života je velmi mocná, poskytuje andělům sílu. Díky ní vládnou světu a udržují tak mír. Pečeť života však byla ukradena temnými bytostmi. Hra má za cíl pečeť života zpět najít a z města Etheria vyhnat temné síly.

Postavy v Angel Alliance

Můžete ve hře Angel Alliance volit ze dvou druhů postav. První je bojovník. Válečnická postava, pokud rádi bojujete, je tato postava pro vás jako stvořená. Ovládá boj zblízka, se zbraněmi se umí dobře ohánět a bránit. Druhou postavou je mág, ten bojuje z dálky. Své protivníky ničí mocnými ničivými kouzly. Mág má však nevýhodu, velmi slabou obranu, pokud se nepřítel dostane dost blízko, mág nemá povětšinou šanci. Hra se zabývá také rozvojem schopností postav. Každá nová úroveň má nové schopnosti. Plnění úkolů a zabíjení příšer je zdrojem zkušeností.

Chci hrát zdarma online

Aktualita

Před nějakou dobou byl spuštěn nový, třetí, server, pro nové hráče. Pakliže holdujete dobrodružství a fantasy hrám, je pro vás tato hra ideální.

angel alliance_1

 

Něco o autorovi

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..