Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality

Anglický fotbalista si na mistrovství světa 2022 přivezl svou PC sestavu

Anglický fotbalista si na mistrovství světa 2022 přivezl svou PC sestavu
Napsal PAPAtripik

Závislost na hraní je krutá, sám to znám, protože hry hraju už více než 19 let. Přesto se dokážu od hraní odpoutat a věnovat se jiným činnostem, jako je sport, rodina a jiná zábava. Bohužel, mladší generace to má zřejmě jinak. Za mě docela hodně bizární, abych si sebou svou PC sestavu někam tahal.

Anglický fotbalista Jordan Pickford je jiný LEVEL. Dle jeho slov, si nedokáže představit celý měsíc bez hraní svých oblíbených pecek. V Kataru by se zřejmě dostal k nějakému tomu PC pro doplnění herní dávky, ale nedokázal by si představit, že by hrál s jiným nastavení a hardwarem, než na který je zvyklý a z hraní na notebook, kvůli malé obrazovce je frustrovaný.

Od jaké hry se Anglický fotbalista Jordan Pickford nemohl odtrhnout? No od známé FPS online hry Fortnite. Zřejmě nemohl odolat novému Unreal Engine 5, který grafické zpracování a efektů, posunul do vyšší ligy. Má jít o první hru s tímto enginem. Snad nepropaří svůj zápas a stihne doběhnout do své brány včas….

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..