Logické hry Nejlepší hry Strategické hry

Anno Online – Vybuduj své obchodní imperium

Anno onlineO hře Anno, by se dalo říci, že je to vlastně takovým spouštěčem různých dalších budovatelských strategií. Mimo kultovní stejnojmennou sérii, sčítá několik klonů, verzí a také dílů. Je to dáno zejména tím, že má skvělé vizuální ztvárnění od studia Ubisoft. Hra Anno Online je k dispozici úplně zdarma a ani jí nemusíte nikde stahovat. Bude vám fungovat v internetovém prohlížeči. Hru Anno by si neměl nechat ujít nikdo, kdo opravdu fandí dobrým strategiím. Nechybí zde systém mikro transakcí či speciálních předmětů. Těmi si můžete hru urychlovat, pořídíte je za skutečné peníze.

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Anno Online:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Kvalitní porce budované s Anno Online

Anno Online není klasickou free-to-play hra. Potěší vás nulovou buzerací, ale díky přívětivosti možná klesne v očích hráčů veteránů. Pro ně je tato hra běžná, nikterak rozdávačná či sociální. Ubisoft popisuje, že s hrou Anno Online, vstupuje hraní přes internetový prohlížeč do nové etapy, kdy i zarytí hráči na počítači uznávají, že internet nemusí být nutně špatný. Dojmy ze hry vás určitě přesvědčí, že Anno Online je opravdu hra, která by mohla ukázat nové a lepší pořádky.

Anno Online i přes prohlížeč?

Upravená verzi hry Anno Online pro prohlížeč internetu a pro platformu MMO, nechybí nic z velké rozmanitosti jednotlivých budov, postav, které známe z hry Anno 1404, ze kterého hra vychází. Každá vybudována ulice si žije svým životem, rolník se zabývá zásobami, obchodníci se překřikují, mladíci chtějí na širé moře. Kromě stavby cest, polí a řemeslných dílen se vaše město také musí vypořádat s chybějícími surovinami i s problémy, které se budou dít na politické scéně. Máte také poddané, kteří by měli být spokojení, ne všechny poddané nutně musíte mít, takže se občas musíte uchýlit k tomu, že je propustíte.

Chci hrát zdarma online

Závěrem

Ve hře Anno Online, není žádný rychlý postup, je to budovatelská strategie což znamená pomalé tempo ve vytváření vesnice. Hra se u vás usídlí na několik měsíců, než se z malé vesničky dostanete do velkého města. Samozřejmě, pokud si budete pomáhat mikro transakcemi, urychlíte si to, rozhodnutí je však zcela na vás.

 

Něco o autorovi

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..