Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) Call of the Sea, Dead by Daylight, Total War: WARHAMMER III a Frostpunk

(Zdarma) Dead by Daylight, Total War: WARHAMMER III a Frostpunk
Napsal PAPAtripik

Tento víkendu tu máme pořádnou nadílku her ZDARMA od EPIC GAMES, ale hlavně STEAMU, který nám nadělil rovnou 3 hry na víkend. Tento víkend nejde o žádné podřadné hry, ale jde o skvělé tituly. EPIC GAMES opět nezklamal hrou zdarma, kterou můžete získat do své herní knihy navždy.

Call of the Sea – EPIC GAMES

Vydejte se na dobrodružnou výpravu plnou tajemství a záhad v hře Call of the Sea. Prozkoumejte krásné prostředí a rozluštěte starobylé hádanky na zapomenutém ostrově. S poutavým příběhem a unikátním uměleckým stylem je Call of the Sea nezapomenutelným zážitkem pro každého fanouška adventury.

Vybudujte své logické a detektivní schopnosti, abyste rozluštili tajemství ztraceného ostrova. Odhalte tajemství starobylé civilizace a objevte neuvěřitelné záznamy z minulosti, které vás uchvátí. S perfektně navrženými hádankami a jedinečným dějem, Call of the Sea nabízí nezapomenutelnou hratelnost, která vás neustále bude držet v napětí. Vyzvedněte si hru Call of the Sea na EPIC GAMES do 16.03.2023 a získejte ji do své knihovny napořád.

Dead by Daylight – STEAM

Dead by Daylight je multiplayerová hororová hra, kde hráči hrají za zabijáka nebo přeživší. Zabiják chytá a oběšuje přeživší, zatímco přeživší se snaží uniknout z pasti zabijáka. Hra nabízí mnoho herních režimů a sezónních událostí, které udržují hru svěží a zábavnou.

Dead by Daylight má napínavou atmosféru a kvalitní vizuální design, který dokonale vystihuje hororovou tematiku hry. Hráči se mohou zapojit do online komunity a utkat se s dalšími hráči z celého světa. Dead by Daylight je zábavná a napínavá hra, která uspokojí hráče s touhou po adrenalinu a zároveň nabízí neuvěřitelnou herní zkušenost. Dead by Daylight si můžete dočasně zahrát na STEAMU a to do 13.03.203.

Total War: WARHAMMER III – STEAM

Total War: WARHAMMER III je strategická hra odehrávající se v fantastickém světě Warhammer. Hráči mají možnost hrát za různé frakce, které bojují o kontrolu nad světem. Hra nabízí velké množství herních režimů a mnoho nových funkcí, včetně nových frakcí, jednotek a herních mechanik. Věřím, že jste někdy o sérii Total War: Warhammer slyšeli.

Total War: WARHAMMER III má působivou grafiku a efekty, což dokonale vystihuje atmosféru světa Warhammer. Hráči mohou hrát sami nebo proti ostatním hráčům v multiplayerových bitvách. Total War: WARHAMMER III je skvělá hra pro fanoušky strategických her a fanoušky světa Warhammer. Tuto skvělou hru si můžete nyní zahrát zdarma na STEAMU a to do 13.03.2023.

Frostpunk – STEAM

Frostpunk je strategická hra, která se odehrává v postapokalyptickém světě zimy. Hráči se ujmou role vůdce komunity, která se snaží přežít v tvrdých podmínkách. Hra nabízí mnoho rozhodnutí, která mají vliv na přežití komunity, včetně rozhodnutí ohledně využívání zdrojů a řešení společenských problémů.

Frostpunk má působivou grafiku a zvukové efekty, což dokonale vystihuje atmosféru tvrdého zimního světa. Hráči mohou hrát v různých herních režimech, včetně kampaně nebo sandboxu. Frostpunk je skvělá hra pro fanoušky strategických her a postapokalyptického žánru. Frostpunk si můžete zapařit taktéž do 13.03.2023 na platformě STEAM.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..