Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) Recipe For Disaster a Two Point Campus dočasně zdarma

Recipe For Disaster a Two Point Campus dočasně zdarma
Napsal PAPAtripik

Omlouvám se, minulý týden jsem nestíhal vytvořit informační článek ohledně dočasných her zdarma, protože jsem musel vyřizovat jiné důležitosti a zaměřoval jsem se na svůj nový Youtube kanál. Epic a Steam opět nezklamal a máme tu dva tituly, které si můžete bezplatně zapařit.

Osobně jsem nadšený hrou Two Point Campus, kterou jsem si chtěl vyzkoušet a případně zakoupit, protože mě jejich předchozí titul velice bavil – Two Point Hospital.

Two Point Campus

Tvůrci legendární manažerské a budovatelské hry Two point Hospital, mají další podobný titul, kde se nebudete starat o pacienty, ale o své studenty. Two Point Campus, jak již z názvu vyplývá, se zaměřuje na budování Univerzity.

Jde o netradiční téma, proto mě velice zajímá, jak mě hra zaujme. Na vysoké školy jsem se vždy díval pouze z venku, protože mé vzdělání nebylo na takové úrovni, abych ji navštěvoval. O to víc mě zajímá, jak si povedu s řízením takovéto univerzity. V Two Point Campus nabízí budovatelské a manažerské prvky, které známe z předchozího titulu. Pozor, hra je zdarma pouze dočasně na Steamu a to do 13.02.2023.

Recipe For Disaster

Tento týden jsou v bezplatném víkendu hry, které mám nejraději. Budovatelské a manažeské hry nabízí něco, co mnohé hry ne. Rozvíjíte strategické myšlení, zjišťujete jak se starat o různé podniky, ale především se je musíte naučit řídit, abyste byli úspěšní.

V Recipe For Disaster se zhostíte manažera s nímž máte na starost restaurace. Klasicky si postavíte svou restauraci, najmete si zaměstnance a staráte se o zákazníky a chod podniku. Recipe For Disaster je dostupná zdarma na EPIC Games do 16.02.2023. Pokud si ji včas vyzvednete, získáte hru do své knihovny doživotně.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..