Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) Zahrajte si nebo vyzvedněte hru ZDARMA do 09.01.2023

(Bezplatný víkend) Zahrajte si o víkendu hru - Leden 1,
Napsal PAPAtripik

Máme tady první pátek v roce 2023 a tím bych vám chtěl všem i popřát vše nejlepší do nového roku. Minulý rok jsem začal pravidelně v pátky zveřejňovat tipy na hry, které jsou dočasně ZDARMA na populárních platformách STEAM a EPIC GAMES.

Bezplatné víkendy zbožňuji, protože si mnoho her vyzkoušet a zhodnotit, zda si ji zakoupím do mé herní knihovny. Naposledy jsme si mohli vyzkoušet ZDARMA, AAA tituly, jako je God of WAR a Assassins Creed: Valhalla. Pozor, zahrát si níže uvedené hry ze STEAMU můžete pouze do určitého data. U EPIC GAMES si ji můžete bezplatně zakoupit napořád.

TIP: Podívejte se do mé sekce Free to PLAY her, které jsou dostupné ZDARMA po celou dobu bez omezení. Moje recenze obsahují nejen detaily z hraní, ale důležité tipy a triky, díky kterým budete úspěšnější a budete mít rychlejší progres.

Kerbal Space Program (EPIC GAMES)

Lidstvo chce neustále dobývat vesmír a stále jsme na začátku. V Kerbal Space Program se stanete inženýrem, stavitelem kosmické lodi i astronautem. Jde o chytlavou hru, kde hodně záleží, jak rozumíte raketám. Není jednoduché vyrobit si takovou raketu, abyste se dostali na oběžnou dráhu natož na měsíc.

Budete testovat, vyvíjet rakety a samozřejmě vylepšovat různé aspekty hry. Hru si můžete přidat do své knihovny napořád, na herní platformě EPIC GAMES nejpozději do 12.01.2023, 17:00 hod.

Shadow Tactics – Aiko´s Choice (EPIC GAMES)

Někdo Japonské animace miluje, někdo je zase naopak nenávidí, přesto si myslím, že přijít o jakoukoliv hru ZDARMA je škoda. Shadow Tactics – Aiko´s Choice vyšel jako doplněk k oblíbené taktické hře Shadow Tactics, která se odehrává v Japonsku.

Hra mi velmi připomíná tituly, jako je Desperados 3 a Commandos. Budete se nenápadně plížit za na nepřáteli a přepadávat je, různě se schovávat, atd…  Příběh je zajímavý a mise zábavné a občas i stresující. Rozhodně si nenechte hru uniknout, protože je dostupná ZDARMA na EPIC GAMES do 12.01.2023, 17:00 hod. Pokud to stihnete, získáte do herní knihovny Shadow Tactics – Aiko´s Choice napořád.

The Anacrusis (STEAM)

The Anacrusis je kooperativní střílečka z pohledu první osoby až pro čtyři hráče, odehrávající se na palubě masivní hvězdné lodi, uvízlé na okraji vesmíru. Bojujete proti mimozemským tvorům, které ovládá a škodí AI driver. Hra nabízí spoustu módů, které dokážou zabavit.

Upřímně titul mě moc neoslovil, nejsem moc na válčení proti mimozemšťanům, dávám přednost něčemu pozemskému. Přesto doporučuji si ji vyzkoušet, jelikož je nyní ZDARMA na platformě STEAM, pouze do 09.01.2023, 19:00 hod.

Marvel’s Midnight Suns (STEAM)

Jako poslední jsem nechal Marvel’s Midnight Suns. Marvel filmů a her je skutečně spousty a stále mají své věrné fanoušky. V Marvel’s Midnight Suns si zahrajete, jak jinak než za marvelovce. Budete vytvářet skupinu, s nimiž budete hrát v taktických bojích.

Na hře mě zaujala poutavá videa, příběh, ale i zajímavá hratelnost, který je odlišná od podobných titulů. Nabízí se spoustu titul a oblíbených postav. Nezapomeňte si ji vyzkoušet sami, protože je dostupná ZDARMA na STEAMU do 09.1.2023, 19:00 hod.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..