Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) Vyzvedněte si tři hry na EPIC GAMES zdarma

(Bezplatný víkend) Vyzvedněte si tři hry na EPIC GAMES zdarma
Napsal PAPAtripik

Máme tady další pátek, kde vám budu oznamovat hry v bezplatném víkendu. Dnes mě STEAM zklamal a nedohledal jsem hry, které dočasně nabízí ZDARMA. Zřejmě vše vyplýtval o vánocích, kdy byly nejen dostupné některé tituly zdarma, ale probíhalo mnoho slev.

Přesto nejsme o nějaké ty hry zdarma ochuzeni, protože EPIC GAMES nyní přichází se třemi hrami, které si můžete bezplatně zakoupit. Pokud to stihnete do 19.01.2023 17:00 hod, můžete níže uvedené tituly mít doživotně zdarma. Upřímně, níže uvedené tituly jsem doposud neznal ani nehrál.

Gamedec – Definitive Edition

První hra, která je zdarma na EPIC GAMES se nazývá Gamedec – Definitive Edition. Jde o singleplayer hru v kyberpunkovém stylu s RPG prvky. Stanete se jakým si detektivem, s nímž budete odhalovat tajemství a prozkoumávat své i mechanizmy.

Dle videí vypadá grafika velmi dobře a dle hodnocení, se řadí mezi kvalitnější tituly. Rozhodně nepropásněte šanci si hru vyzvednout do 19.01.2023 17:00 hod.

Divine Knockout (DKO)

Další titul, který jsem doposud neznal, ale velmi mi připomíná Brawlhalla, avšak trochu z jiného pohledu. Vyberete si svého boha a následně budete na různých mapách soupeřit proti ostatním hráčům.

Účelem hry je shodit soupeře z mapy. Každý hrdina, neboli bůh má odlišné schopnosti, což se hodí pro taktizování. Dle ukázek a recenzí, vypadá Divine Knockout velice zábavně se známými herními prvky. Hru si můžete vyzvednout zdarma na EPIC GAMES do 19.01.2023 17:00 hod.

First Class Trouble

First Class Trouble je další hra, kterou vůbec neznám, ani mě moc neláká si ji zahrát. Není to prostě můj šálek kávy. Jde o soubojovou hru, kde ostatní hráči musí spolupracovat a bojovat proti ostatním hráčům.

Cílem hry je vypnout smrtící AI, které ovládající herní podvodníci. I když si hru zřejmě nezahraji, musel jsem ji přidat do své herní knihovny, jelikož je na EPIC GAMES zdarma a to do 19.01.2023 17:00 hod.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..