Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Farmářské hry Logické hry Strategické hry

Big Farm – Ukaž své farmářské dovednosti

Big Farm - Ukaž své farmářské dovednostiDnes existuje stále více a více online titulů, které se těší velkému množství hráčů. Svou část na to bezesporu má i to, že tyto hry nevyžadují zvláštní péči jako například instalaci, lze se ke hře dostat kdekoliv, kde je připojení k internetu a kde lze spustit prohlížeč. Svou slávu zažívá nyní i Big Farm. Hra si získává stále víc a víc příznivců, a pokud hru vyzkoušíte, čeká vás skvělý zážitek.

 

 

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Big Farm:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Herní principy BigFarm

Princip je obsažen už v názvu a to je postavit a starat se o svou farmu, kde máte nejrůznější zvířata a plodiny. Plodiny musíte vysadit, poté sklidit a prodat. Založíte si svůj herní účet a tím máte svou přezdívku. Po dokončení se už objevujete na své farmě, kde jsou různé budovy, které umožňují nějaké činnosti jako například chov krav, prasat či slepic. K dispozici jsou provozní stavby, které zpracovávají produkty.

Například stodola, do ní uskladňujete všechno, co sklidíte. Počátek je na pěti stech kusech od každé plodiny nebo zvířete. Stavby můžete rozšiřovat a vylepšovat, to vám přinese zvýšení kapacity a zvýšení výnosu. Hra má dvě měny a to dolary a zlaťáky.

Dolary zlaťáky i na farmě

Dolary postupně vyděláváte a to prodejem plodin a zvířat. Zlaťáky jsou tradiční žetony a, které jsou něco jako prémiová měna a rovněž si je můžete koupit za reálné peníze. Různě vám pomáhají při hře, například se vám rychleji sklidí plodiny, chov zvířat je rychlejší a podobně. Zlaťáky však nejsou nutnost, ovšem umožňují, aby hra byla zdarma. Samotné pěstování a chov dobytka není nic těžkého. Na farmě si vytvoříte pole, na něm pěstujete jednu ze čtyř plodin. Potřebujete peníze a čas, to vše se odvíjí od toho, jaké jsou to plodiny.

Podobně jako budovy, i pole může mít vyšší úroveň, to vám logicky vynese více peněz. Chov zvířat se odehrává na stejném základě. Z plodiny vyrobíte krmivo a tím nakrmíte svá zvířata. Postupně budete získávat mléko od krav, vejce od slepic. Vedlejším produktem u zvířat je hnůj, z něj vytváříte hnojivo, které je nutné pro jablečný sad.

Chci hrát zdarma online

Zaměstnanci to je základ BigFarm

Aby vše dobře fungovalo, je potřeba mít zaměstnance. Jakmile postavíte obytný domek, hned je máte. Zaměstnanec pracuje tehdy, když je spokojený, což znamená, že se musíte postarat i o zaměstnance. Jestliže spokojenost klesá do červených hodnot, prokáže se to na vyšších cenách za výsev. Spokojenost zaměstnanců pak také ovlivňují dekorace, například zahrádky, stromy, zeleninové zahrady, místa pro grilování, pikniky a podobně. Skvělá možnost je i seskupování hráčů do jednoho farmářského spolku.

Můžete pak plnit nejrůznější úkoly a provádět také výzkumy, které zvyšují zisku hráčů, ale i celého spolku. Hráč má tak možnost účastnit se soutěží, které probíhají. Úkoly, časový limit i odměna to vše se od sebe odlišuje. Nejčastější úkol je ten, že pěstujete a prodáváte co nejvíce plodin či zvířat. První místa jsou ohodnocena finanční odměnou pro vaši farmu. Získáte také pro BigFarm body zkušeností a body reputace, které pomáhají.

Závěrem

BigFarm zároveň vydává nové a nové úkoly a soutěže. Objevují se však zcela náhodně a v náhodném čase. Bonusy navíc pak dostávají hráči, kteří svou farmu navštěvují pravidelně. Pokud toužíte a chcete farmu a chcete na ní hospodařit, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si hru BigFarm. Pokud se vám tato hra nebude zamlouvat, můžete vyzkoušet hru s názvem Little Farmies, což vám poskytuje velkou zábavu, ovšem v trošku jiné podobě.

 

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..