Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality

Chivalary 2 Winter War a vánoční update – nasajete vánoční atmosféru

Chivalary 2 Winter War a vánoční update
Napsal PAPAtripik

Chivalry 2 je skvělá bojová hra, která je zasazena do středověk, kde pomocí mečů, luků, seker a jízdě, bojujete proti dalším protihráčům. Jde o skvělou a zábavnou řezbu, která rozhodně hráče nezklame. Navíc na steamu nyní probíhají slevy právě na tuto online řezbu a do 11.12.2022 je dostupná na vyzkoušení ZDARMA.

Od 30. listopadu 2022 proběhl masivní update Winter WAR a včera dorazily do Chivalry 2 vánoce. Do hry byly přidány nové předměty s vánoční tématikou, jako například helmy, vypadající jako hlava sněhuláka nebo soba.

Nejenže byly přidány assety s vánoční tématikou, díky které nasajete vánoční atmosféru, ale zahrát si budeme moc mapy se zimní tématikou. Vánoce mají v Chivalary probíhat až do 1. ledna 2023.

Aktualizace s názvem Winter War dorazila do hry ve středu 30.listopadu 2022, která sebou přinesla masivní rozšíření. Nově si můžete zahrát novou týmovou mapu The Assault on Thayic Stronghold neb můžete převzít roli krále Argona II, stejně jako nové zbraně a předměty ve zbrojnici. Bohužel masivní aktualizace, přinesla některý hráčům i trable v podobě sekání a vypadávání hry. Naštěstí vše se vyřešilo ve vánočním updatu.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..