Akční hry Letecké hry Nejlepší hry Strategické hry Vesmírné hry

Dark Orbit – Browserová hra ve vesmírném stylu

Dark Orbit - Browserová hra ve vesmírném stylu
Napsal admin

Dark Orbit je hra, která se řadí mezi browserové hry, hru si tak můžete vychutnat v prohlížeči, není nutná instalace. Tato hra není klasická online hra, kterých je na internetu mnoho, několik tisícovek.

Hra zaznamenává vaše zlepšování, váš postup. Tyto informace o vašem profilu se ukládají, když hru ukončíte. Do dalšího hraní tak už nastupujete s těmi znalostmi a zkušenostmi, které jste během minulé hry nashromáždili. Nemusíte tak začínat znovu, od píky.

Říkáte si, o co vlastně ve hře běží? Z vás se stane vesmírný pilot a můžete si zvolit několik způsobů, jakými budete hrát tuto hru. Buďto budete plnit úkoly, které vám bude dávat za úkol vesmírná společnost. Pokud úkoly splníte, dostaví se vám body a zkušenosti, které jsou důležité pro získávání dalších a dalších lodí.

Chci si zahrát tuto hru

Nebo máte možnost se stát pirátem a tak si body získávat. Můžete sbírat drahé kameny, které na vás čekají ve vesmíru, nebo můžete ničit flotily, které jsou nepřátelské.

Dark Orbit video

Buď na vesmírné lodi pilotem v Dark Orbit!

Dark orbit - browser hry ve vesmíruDůležité je pro vás to, jakou vlastníte loď. Začátek samozřejmě neslibuje nic extra, budete mít loď, která má základní pohon a výzbroj. Tuto základní loď pak můžete postupem času měnit, za lepší lodě. Tyto lodě však stojí docela dost bodů. Lodě, které máte k dispozici, můžete koupit buďto za uridium, nebo za klasické body.

Hangár je jako stvořený pro vylepšování vaší lodi. Můžete měnit několik součástek, dodávat vaší lodi ty, které v ní ještě nemáte a podobně. Lasery a raketomety jsou zbraně, které jsou důležité.

Raketomety jsou daleko účinnější než lasery. Na druhou stranu zase střílí o dost pomaleji a navíc mají velmi omezený počet střel. Musíte je tak stále dokupovat.

Chci si zahrát tuto hru

Dropy, ty jsou k dispozici pro vylepšení vaší lodi. Jsou to malé robotické lodě, které poletují a mohou v sobě ukrývat různá vylepšení. Například lasery, generátory štítů nebo různé jiné speciality. První dron koupíte levně, cena však stoupá s počtem dronů, které jste už koupili. Je tak jasné, že poslední dron vás vyjde na pořádný majlant. Dronů máte k dispozici maximálně osm.

Něco o autorovi

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..