Diablo IV předobjednávka legendy
Logické hry Strategické hry

Desert Operations – Prohlížečová hra ve vojenském stylu

Desert OperationsHra Desert Operations je velmi dobrá prohlížečová strategie. V ní velíte své základně, snažíte se dobýt okolní území, tvoříte s ostatními spojenectví a bojujete o každý kousek půdy s okolními spoluhráči. Rovněž plníte mise, za ně dostáváte peníze a suroviny. Dále také rozvíjíte základu, hledáte nové technologie, sílíte svou ekonomiku. V pomyslném žebříčku tak stoupáte stále výš a výš.

 

 

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Desert Operations:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti o Desert Operations

Válka ovšem není jen záležitost vojáků a vojenské techniky. Jsou zde také špióni a tajní agenti. Za zlato můžete jejich služby použít a tak zjišťovat informace o všem vašich nepřátelích. Špion vám vyslídí stav nepřátelské armády, stav obranných zařízení a také stav surovin vašeho nepřátele, což se vám hodí. Hra umožňuje svým hráčům získávat celkově šest druhů surovin. Peníze jsou důležité, potřebujete je k verbování lidí do armády a také při stavbě budov. Finance rovněž získáváte z fabrik, z obytných budov a z mrakodrapů, také i vítězné války získávají peníze.

Ropné rafinérie produkují ropu, kerosin a diesel, to je nutné pro provozování válečné techniky. Muniční fabrika produkuje munice pro vojáky. Zlato těžíte ve zlatých dolech. Diamanty jsou prémiovou surovinou. Ty je nutné koupit za reálné peníze a dají se použít ihned po ukončení stavby nebo při rychlém naverbování armády.

Budovy v Desert Operations

Hra disponuje několika druhy budov. Banka ukládá peníze a úroky vám pomáhají zvýšit své finance. Řídící centrum pomáhá armádám při velení útoku. Fabrika, obytné domy a mrakodrapy jsou prostředky, pro získávání peněz. Zlaté doly zase dávají možnosti získat zlato. Ropné rafinérie produkují palivo, fabriky produkují munice. Univerzita rozvíjí technologii, letiště je nutné, aby se mohli vytvářet letadla.

Chci hrát zdarma online

Váleční námořnictvo vyrobíte díky přístavu. Simulační zařízení zvyšuje útočnou sílu armády. O obchod s ostatními hráči se stará obchodní středisko. Pentagon najímá špiony a rovněž pomáhá vyrábět obranná zařízení. Hra Desert Operations si tak připisuje další rozměr.

Aktualita

Aktualizace, která se prováděla před nedávnem, vychytala chyby a nedostatky a také se do jisté míry změnil design.

 

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..