Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality

Diablo IV už klepe z pekla na dveře – Datum vydání se blíží

Diablo IV už klepe z pekla na dveře
Napsal PAPAtripik

Peklo stále nezamrzlo a už se nám blíž vydání, snad našlapané legendy, se kterou jsem propařil dětství. Diablo se opět vrací na scénu od posledního dílu z roku 2012 (Diablo III). Zažiju pořádnou nostalgii nebo to bude propadák? Diablo IV má být dle všeho, něco masivního a ponaučeno z předchozích titulů.

Nejenže budeme moc v Diablo 4 bojovat proti pekelným nepřátelům v PVE, ale také se vrátíme do arény, kde zažijeme nehoráznou PVP řezbu. Strávené stovky hodin, nad předměty, které chceme aby padly, nepřijdou vniveč a bude je moc ukázat světu v PVP bitvách.

Získej výhody v předobjednávce Diablo IV

Pokud si Diablo 4 předobjednáš, získáš přístup k otevřené betě, kde se můžeš stát součástí vývoje. V otevřené betě, je hra stále ve vývoji, ale je přístupná některým hráčům, kteří zaznamenávají chyby.

Tito hráči jsou nesmírně důležití, protože dnes jsou hry tak rozsáhlé, že je téměř vše nemožné otestovat. Dnes už moc neexistují testeři her, protože tato činnost byla předána předplatitelům a věrným fanouškům.

Podívejte na Diablo IV trailer

Zatím toho ke hře Diablo 4 moc není, avšak nadupaný trailer Diablo IV musíte rozhodně vidět. Trailer nejenže vypadá skvostně, ale odhaluje datum vydání Diabla 4, které je 6.6.2023.

Jaké třídy očekávat v Diablo 4?

Třídy jsou klasické a každý si opět najde toho svého vyvoleného hrdinu. Pokud chceš vymýtit hrůzu, která vylézá z pekla, musíš se do postavy pořádně vžít. Bez správného výběru bojovníka, rozhodně neuspěješ. Jaké třídy tedy v Diablo IV očekávat?

  • Barbar – Ohromná síla, svými údery, rozechvěje i peklo vzdálené stovky kilometrů. Válečné pokřiky a síla zlikviduje nepřátele během chvilky.
  • Druid – Ošálení nepřítele a přeměna, jsou hlavními prvky druida. Přeměň se do obávaného vlkodlaka nebo medvěda.
  • Nekromant – Pozor, smrt přichází. Kdo je peklu nejblíže, samozřejmě obávaný nekromant, který oživuje mrtvé a vytváří z nich hordy spojenců, aby bojovali po jeho boku.
  • Kouzelník – Kouzelnice je spojením, něčeho výbušného plné barev. Vyšli na své nepřátelé blesky, oheň nebo ledové hroty. Znič nepřátelé dříve, než se k tobě vůbec dostanou.
  • Lučištník – Specialista na rychlost a boj z dálky. Jeho předností jsou obávané šípy plné jedu a magie. Démoni, nevstupujte na pozemskou půdu, jinak to schytáte do palice.

Pro jaké platformy bude Diablo 4 přístupné?

Diablo prvně vzniklo pouze jako PC verze, ale časem se to trochu rozšířilo. Diablo si chtěl zahrát prostě každý. Diablo IV má být přístupné na PS5, PS4, XBOX a samozřejmě na PC. Vývojáří z Blizzardu nám přislíbili spuštění hry 6. června v roce 2023. Už se nemohu dočkat!

Diablo IV Gameplay

Moc kvalitních videí a informací ke hře zatím není, přesto můžete vidět níže nějaké gameplay videa. Můžete spatřit nádherné grafické zpracování, doprovázeny nádhernými efekty.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..