Akční hry Logické hry RPG hry Strategické hry

Divoké kmeny: Tribal Wars – Vytvoř svůj kmen a bojuj

Divoké kmeny: Tribal Wars - Vytvoř svůj kmen a bojuj
Napsal admin

Hru Divoké kmeny – Tribal Wars můžete hrát bez instalace a zdarma, řadí se mezi nejúspěšnější browser hry. V poslední době se vůbec tyto online hry rozšířili internetem. Takovéto prohlížečové hry můžete hrát prakticky na jakékoliv téma a najdete jich na internetu hromadu.

Stačí jenom najít tu správnou hru, která se vám bude líbit, a která bude přinášet přesně to, co se vám líbí, a co vás zajímá. Takovou klasikou je browser hra Divoké kmeny, která se už léta letoucí drží na výsluní. Je to hra povedená.

Online hra Divoké kmeny má kořeny ve středověku. Zde stavíte svou vesnici, budete se seskupovat do kmenů společně s ostatními spoluhráči. Dále budete bojovat proti druhým kmenům, které jsou nepřátelské. Vyhrát může jen jeden kmen, ale na vítězství myslí snad každý kmen.

Chci si zahrát tuto hru

Začátek je jednoduchý, jenom si stavíte svou vesničku. Do ní sháníte a stavíte budovy, které potřebujete a budujte obranné jednotky. Kdo je připraven, není zaskočen. K tomu jsou důležité suroviny, jídlo pro vojáky a sklad, kde všechny suroviny skladujete.

Divoké kmeny – Tribal Wars video

Závěrem k Divoké kmeny – Tribal Wars

Jak se říká, s jídlem roste chuť, proto i ve hře Divoké kmeny vám časem nebude stačit jenom jedna vesnice. Budete své vojenské jednotky posílat do okolních vesnic. Tyto vesnice obvykle někomu patří, nebo někomu patřit. V okolních vesnicích jsou jednotky a ty je důležité porazit! Jakmile je porazíte, vesnice může být vaše! Vesnic můžete vlastnit neomezený počet.

Chci si zahrát tuto hru

Mějte na paměti však to, že nejste sami, kdo usiluje o okolní vesnice. Můžete proto zvážit, jestli se nepřidat k nějakému kmenu, kde je více hráčů. Víc hráčů rovná se víc síly a máte tak větší šanci na úspěch!

Něco o autorovi

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..