Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Akční hry MMO hry RPG hry

Dofus – Velice populární kreslená hra

FrancoDofus - prohlížečová hrauzská MMORPG hra Dofus je hra, která nabízí pohled do nádherného kresleného světa, který je naplněn magií a kouzelnými bytostmi. Stačí pouze nainstalovat, registrovat, vybrat pohlaví a můžete začít! Hra se nijak neliší od běžných her tohoto typu. Jedná se zde o plnění úkolů, zabíjení příšer a modernizaci postav.

 

 

Chci hrát zdarma online

Hodnocení Dofus:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti o Dofus

Hra Dofus svým hráčům umožňuje uzavírat sňatky a to spolu s ostatními hráči. Ke svatbě je potřeba zakoupit snubní prstýnek, čepky pro nevěstu a pro ženicha a také svatební květiny. Pak už jen zajdete do kostela a manželství začíná. Ve hře Dofus mohou manželství uzavřít muži spolu se ženami, ale také i páry, které jsou stejného pohlaví.

Postavy v Dofus

Hra má docela rozmanitý výběr postav. Lučištník Cra zabíjí příšery už z daleka, ovšem je problém, když se k němu příšery dostanou dost blízko. Eaflip připomíná kočku a jako zbraně využívá meče a dýky. Eniripsa má schopnosti léčitelské, umí léčit nejen sebe, ale i své přátelé, hodí se skvěle do skupiny bojovníků. Enutrof se zabývá magií, jeho kouzla mají omezovací schopnost pro jeho nepřátelé. Iop je bojovná jednotka, zabývá se boji s meči, Feca ze naproti tomu bojová jednotka, která je v první linii, jelikož používají obranný štít. Osamodas, kouzelník umí vyvolat příšery, které poté bojují na jeho straně.

Chci hrát zdarma online

 

Rogue umí vytvářet mini a pak je nastražit na své nepřátelé. Masqueraider je univerzální postavou, mění se v boji díky svým maskám. Scram na své soupeře používá pasti, je to tichý zabiják. Xelor je mág, používá svá kouzla a také se umí teleportovat. Sacrier, bojovník používající nejčastěji kopí, má několik životů, proto je to velmi houževnatá postava v Dofusu. Sadida, mírumilovná postava, vyvolává panenky, které svým nepřátelům umí znepříjemnit život.

Aktualita

Nejbližší dny jsou ve znamení aktualizace webových stránek. Rovněž sebou přináší několik novinek. Nový design, lepší zpracování, pohodlnější přístup do zpráv, které bude možno otevřít také na tabletech a chytrých telefonech pohodlně.

 

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..