Diablo IV předobjednávka legendy
MMO hry Nezařazené RPG hry

DSO Drakensang online – MMORPG hra ve stylu DIABLO

DSO Drakensang online - MMORPG hra ve stylu DIABLO
Napsal PAPAtripik

Vklouzněte do kouzelného světa MMORPG hry Garkensang Online neboli DSO. V recenzi si můžete přečíst, co vám tento rozsáhlý fantasy svět přinese.

Upřímně, dobrých free to play RPG je velmi málo. Je tak víc než jasné, že když se na této půdě objeví něco nového, že nastražíme uši. Titul jménem Drakensang s přídomkem Online je od nově vzniklého studia Bigpoint. Toto studio má na svědomí velmi dobré propracovaný fantasy svět a ten je v ohrožení.

Zemi začíná ohrožovat drak, který je velmi starý a zlý. Osud této fantasy země je ve vašich rukou a je na vás, jak s ním naložíte. Vyberte si správný charakter a jde se na to! Spolu s drakem je také vyrojilo mnoho monster, takže o zábavu máte postaráno.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Drakensang online

Zdarma: Ano – Free-to-Play

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Něco k Drakensang online

Vybrat si můžete různé charaktery. Mág, rytíř, ranger a paromechanikus. K prvním dvěma toho nemusíme moc zmiňovat. Mág vládne magií, umí silná a děsivá kouzla. Rytíř umí velmi dobře pracovat s mečem a štítem, hrubá síla je jeho velkou výhodou. Ranger je postava celkem netypická pro RPG hry.

Drakensang má rangery v podobě lesních druidů, kteří mají vak plný šípů a taky v ruce luk, který je připraven ihned použít. Paromechanikus je trpaslík, který rád vynalézá. Nepřátelské monstra umí sestřelit palebnými zbraněmi a také postaví velmi různé přístroje.

Když máte svou postavu zvolenou, otevře se před vámi velký svět MMORPG. Každou chvíli objevujete nové a nové věci. Drakensang můžeme připodobnit ke hře Diablo, z ní má toho Drakensang v sobě opravdu dosti.

Není to však jen kopie, nese si s sebou mnoho vlastních věcí. Máte zde mnoho úkolů, mnoho různých příšer a předmětů, které na vás padají z oněch příšer. Jestliže vám tento žánr učaroval, hru vyzkoušejte! Budete jí hrát dlouhé hodiny a hodiny a nebudete jí mít dost!

Chci si zahrát tuto hru

Závěrem k Drakensang online

Drakensang má v zásobě také souboje hráčů v arénách. Audiovizuální zpracování hry je velmi povedené, tudíž je Drakensang velmi povedená MMORPG hra. Klasickou daň má i tato hra. Malé transakce vás postupem času přimějí k použití reálných peněz, to znáte z jiných žánrů free to play. Jinak je hra velmi strhující a stojí za to, jí vyzkoušet!

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..