Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Bezplatný víkend

Free hry neboli hry zdarma na víkend do 13.12.2022

Free hry neboli hry zdarma na víkend do 13.12.2022
Napsal PAPAtripik

Je před námi víkend, kdy mnozí z nás mají čas si konečně zapařit. Dnes je to první aktualita, kde se budeme zabývat Free hry neboli hry zdarma, které jsou dostupné pouze pár dní.

Takovéto aktuality k Free hrám, budu dělat pravidelně, každý pátek. Pokud sledujete herní dění, zřejmě vám bude jasné, že zde naleznete v seznamu hry z EPIC GAMES, ale také ze STEAM.

Saints Row IV Re-Elected

V Saints Row IV zažijete skutečně šílenosti. Země byla napadena a všichni před vámi selhali. Ve hře budete neustále někoho řezat zbraněmi, ale zažijete také přeskoky z budovy na budovu, obří destrukce a během toho sestřelíte pár mimozemšťanů. Některým hráčům Saints Row IV, připomíná bláznivé GTA. Jak hra vypadá a co v ní zažijete, se můžete dozvědět v přiloženém videu. Hraje je zdarma k dostání napořád na EPIC GAMES do 15.12.2022 17:00 hod.

Wildcat Gun Machine

Další hra zdarma z EPIC GAMES dostupná pouze do 15.12.2022 17:00 hod. Zažijte výbušnou jízdu na horské dráze ve hře Wildcat Gun Machine. Hra má retro prvky a je docela chytlavá. Velmi mi připomínala CONTRU z kazetkových konzolí, kteří mnozí z vás moc už neznáte. Má to RPG prvky s masivní škálou zbraní, které si můžete vyzkoušet na odporných BOSSECH.

theHunter: Call of the Wild

Je libo srnčí na oběd? Pokud máte chuť, budete si ho muset uvařit sami, pokud nechcete virtuální masíčko. Teď vážně. The Hunter jsem hrával kdysi na odreagování, ale mnohdy neúspěšně. Nejsem moc trpělivý, abych vysledoval svůj cíl nebo si na něj dokonce počkal. V theHunter: Call of the Wild se stanete obávaným lovce vašeho lesa. Hra je dostupná zdarma na STEAM do 12.12.202 19:00 hod.

Chivalry 2

Tuhle akční pecku už znám od doby vydání, protože jsem hrával první díl. Vžijete se do role rytíře, lučištníka nebo jezdce a budete bojovat proti ostatním válečníkům z celého světa. Jde o masivní multiplayer, který mě zabavil na dlouhé hodiny. Nyní je k vyzkoušení Chivalry 2 ZDARMA na STEAMU a to do 12.12.2022 19:00 hod. Nepropásni šanci, si tuto hru zahrát.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..