Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Bezplatný víkend

Free víkend neboli hry zdarma na víkend do 22.12.2022

Hry zdarma na víkend do 19.12.2022
Napsal PAPAtripik

A máte tady další víkend, který je velmi zajímavý, co se týče her zdarma na víkend. Od pátku 16.12.2022 je možné si zahrát dočasně zdarma, docela velmi zajímavé hry.

Opět si zahrajeme hry zdarma na víkend přes EPIC Games a STEAM. I když některé tituly mám ve sbírce, rozhodně mě to nalákalo si je zahrát znovu. Níže se podívejte, jaké to pecky si můžeme o víkendu zahrát zdarma.

Assassin’s Creed Valhalla

Kdo by neznal sérii Assassin’s Creed. Buď jste nějaký „tisící“ díl hráli sami nebo jste o nějaké rozhodně slyšeli. Assassin’s Creed je už i filmově zpracovaný a myslím si, že je to povedený film. Ten však na vyzkoušení nemáte možnost zkouknout na EPICU či STEAMU.

V Assassin’s Creed Valhalla se stanete vikingem, se vším všudy. Budete mít svou vlastní posádku, budete vraždit, přepadávat, jezdit na koni, objevovat otevřený svět a mnoho dalšího. Rozhodně doporučuju si tuto pecku zahrát. Hru si můžete zahrát na STEAMU do 22.12.2022.

God of War

Pomsti olympské bohy s Kratosem. Tohle si rozhodně však zahrát musíte. God of War je legenda, kde se utkáte s obřími monstry a možná vyhrajete, pokud máte aspoň nějaký ten sklil.

Myslím, že recenzí na God of War je spoustu a nemohli jste tuto pecku přehlédnout. Nadupaná grafika, příběh, efekty a samozřejmě samotný boj s nepřáteli z temnoty je fascinující. Hru si můžete zahrát na STEAMU do 22.12.2022.

Horizon Chase Turbo

Horizon jsou automobilové, arkádové závody v animovaném prostředí. Sice jsem nehrál PC verzi, ale vzpomínám, jak jsem Horizon pařil na mobilu, kde je velmi oblíbená. PC verzi si nyní můžete zahrát zdarma na EPIC Games.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..