Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Sportovní hry Strategické hry

Goal United – Fotbalový manažer online

Goal UnitedGoal United je německý fotbalový manažer online, který přináší všem fotbalovým fanouškům možnost vyzkoušet si, jaká je práce manažera fotbalového klubu. Prostřednictvím hry poznáte, že to není vůbec jednoduché. Navíc hra vás pobaví. Manažer se stará celkově o svůj klub a to například o nákup a o prodej jednotlivých hráčů, jednání se sponzory, rozšiřování stadionu, modernizaci stadionu, rozvrh tréninku a podobně.
Chci hrát zdarma online

Hodnocení Goal United:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti v Goal United

Každý fotbalový manažer pro svůj klub musí sehnat dostatek financí. Ve hře máte několik způsobů, jak získat finance. Jako hlavní příjem se dá označit prodej hráčů do jiných klubů a také příjem od sponzorů klubu. Do vašeho finančního rozpočtu se počítají také peníze, které přispívají, věrní fanoušci, kteří navštěvují zápasy. Kromě toho se také fanoušci občerstvují a kupují si propagační předměty. Goal United nespočívá jen v tom být fotbalový manažer a vydělávat, ale také se starat o klubové budovy.

Samozřejmě je to stadion, který modernizujete a rozšiřujete, jelikož čím je stadion větší, tím se zde vejde více fanoušků, což znamená vyšší příjem. Podstatné je i parkoviště, které musí být také udržované a velké. Hráči by měli mít i tréninkové a relaxační centrum o to je nutné se starat taky.

Typy hráčů v Goal United

Hra Goal United v sobě ukrývá 12 typů hráčů. Hráč agresivní je velký bojovník, občas však své mužstvo dostane do problému pomocí faulu. Hráč ambiciózní se velmi snaží, případné nedostatky maskuje, jak jen může. Hráč flexibilní je takový, co se přizpůsobí, umí hrát na každém postu, tudíž když je některý hráč zraněný, může jej v pohodě nahradit. Hráč vůdčí může být kapitánem, je oblíbený, zvyšuje celkovou morálku týmu. Hráč poctivý, nikdy nefauluje, je poctivý. Hráč introvertní je takový, který je tichý a moc se na kapitána nehodí.

Chci hrát zdarma online

Hráč spolehlivý má pořád vyrovnané výkony, trenér na něj spoléhá. Hráč temperamentní je takový, který celé mužstvo nastartuje k lepším výkonům, povzbuzuje je, ale také může být až moc horlivý a zápas zkazit faulem. Hráč neflexibilní je dobrý na své pozici, ale jinde je úplně nepoužitelný.

Aktualita

Hra má oficiální stránky a zde je možné také hledat různé aktuality. Herní tým své hráče průběžně informuje o různých hráčských postupech a novinkách.

 

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..