Diablo IV předobjednávka legendy
Free to Play hry Nejlepší hry Strategické hry

King of Avalon – Staň se mocným králem a starej se dobře o svého draka

King of Avalon - Staň se králem a dobývej jiná království
Napsal PAPAtripik

Free to PLAY her není nikdy dost, navíc když jde o hry, které můžeme pařit na PC a když potřebujeme odejít, můžeme pokračovat na mobilu. Jednou z takových Free to PLAY her je King of Avalon.

Znáte legendární hru, jako je Forge of Empires? Máte rádi budovatelské a manažerské hry? Pak se vám jistě zalíbí i King of Avalon, který si můžete zahrát ZDARMA.

Výhody a nevýhody King of Avalon

Výhody:

 • Budovatelská hra
 • Hodně bonusů na začátku a vzácných předmětů
 • Podobné, jako Forge of Empire
 • Globální PvP
 • Vylepšujete a bojujete spolu s mocnými draky
 • Manažerské a strategické prvky
 • Poutavá grafika a příběh
 • Možnost hrát na PC a pokračovat na mobilu
 • Free to Play (ZDARMA)

NEvýhody:

 • Vývojáři vás tlačí do nakupování za reálné peníze, avšak není to nutné, vše se dá přeskočit

Hodnocení:
Platformy: PC, mobil

Cena: Free to Play (ZDARMA)
Vydáno: 14. července 2016

Věk: 7+
Jazyky: EN, PL a další

Chci si zahrát tuto hru ZDARMA

O co jde v King of Avalon?

Ocitnete se v době po smrti krále Artuše a převezmete kontrolu nad vesnicí, hradem armádou, výrobou surovin apod.. Na vás bude dobývat jiné říše a starat se o své království, aby prosperovalo.

Jednou z oblíbených prvků Free to PLAY hry King of Avalon je, že získáte draky, které budou bojovat po vašem boku. Budete prozkoumávat svět, vytvářet spojenectví a dobývat části území.

Výhodou King of Avalon je, že hru nemusíte hrát pouze na PC, ale připojit se můžete i na cestách, přes mobilní zařízení, což značně urychlí progres.

King of Avalon nabízí budovatelské prvky

King of Avalon by se dal nazvat trochu budovatelskou hrou, protože se musíte starat o své království. Budete vylepšovat, stavět a cvičit obranu, armádu, farmy, domy, atd…, aby vaše říše prosperovala.

Na řadu přijdou i různá vylepšení budov, armád, draků a budete získávat denní bonusy za hraní. Ze začátku budete, jako v každé hře zahrnuti různými bonusy a dary, aby byl začátek příjemnější a chytlavější.

Globální PvP

King of Avalon může být relaxační hrou, ale i někdy frustrující. Ve světě se nachází další království, jiných hráčů, kteří se mohou rozhodnout, vyplenit vaše panství a získat nějakou tu vzácnou kořist.

Abyste mohli odolávat nebo dokonce vracet úder, bude nejlepší se připojit k nějaké alianci, díky níž se stanete mocnějšími, získáte určité výhody i spojence k obraně a k útoku.

Vylíhněte a vycvičte draka

Hlavním tahounem vaší armády bude drak, které bude bojovat po vašem boku a bude nepřátelům pořádně zatápět.

Postarejte se o vylíhnutí a vycvičení mocného draka a postupně si jej vylepšujte. Draci jsou velmi silní a nepostradatelní, díky jejich schopnosti hromadného ničení.

Chci si zahrát tuto hru ZDARMA

Crafting je velmi důležitý

V kovárně si budete moci vyrobit silnější zbroj a zbraně, kterými můžete poté vyzbrojit své hrdiny, aby byli silnější a tvá armáda celkově mocnější.

Rozmanitost jednotek v King of Avalon

Aby bylo možné v real-time strategii taktizovat, potřebujeme mít různorodé jednotky. V King of Avalon se nabízí hned několik jednotek, jako jsou lučištníci, pěšáci, kavaleristé, obléhací stroje, atd..

Pay to WIN prvky

Bohužel, jak je ve většinou free to PLAY hrách zvykem, cpát prvky, které se snaží vytlačit nějaké ty peníze od hráčů, King of Avalon není žádnou výjimkou.

Samozřejmě, hru můžete hrát zcela zdarma, ale musíte počítat i s tím, že někdo je prostě mnohem dále než vy. Pokud tento fakt přijmete a postupem času vše vylepšíte, budete i vy nejmocnějšími králi ve virtuálním světě a nebude vás zajímat nějaké Pay to WIN.

Je zbytečné si cokoliv kupovat, co můžete získat zdarma průběžným a vytrvalým hraním. Nebo je zábava mít ve hře hned od začátku vše HIGH END?

Chci si zahrát tuto hru ZDARMA

King of Avalon – Tipy a triky

Znáte to, začínáte hrát novou hru a vše je pro vás nové, proto mnohdy uděláte nějakou zbytečnou chybu, která už nejde vrátit?

Já třeba ano, mnohdy jsem ve hře utratil vzácné platidlo či jiné zdroje za nesmyslné hlouposti, přitom jsem je mohl použít na něco mnohem lepšího. Proto není na škodu si před samotným hraním, načíst nějaké ty tipy a triky.

Připojte se k Alianci

Určitě, co nejdříve vyhledejte nějakou alianci. Pokud umíte dobře anglicky, nabízí se spousta aliancí, kde se můžete připojit. CZ/SK aliancí moc není, ale určitě nějakou najdete. Připojením do aliance, získáte mnoho hodnotných bonusů a navíc nabízí určitou ochranu před nepřáteli.

Dokončujte denní úkoly

V mnoha online hrách, máte možnost splňovat denní úkoly, které vám zajistí nějaké to platidlo či jiné bonusy. V King of Avalon tomu není jinak. Při plnění denních úkolů získáte bedny, v nichž jsou náhodné předměty, které můžete získat zdarma.

Dárkové kódy

Doporučuji sledovat Twitter vývojářů, kde docela často zveřejňují kódy, díky nichž získáte skvělé odměny.

Zrychlete svůj progres

Jak jsem již zmiňoval, King of Avalon je hra dostupná ZDARMA a lze ji hrát jak na PC tak i na mobilní zařízení. Využívejte této výhody. Když budete na cestách, můžete své království vylepšovat i vzdáleně. Urychlíte si tak značně progres vašeho království.

Neplýtvejte zdroji

Ze začátku může být velmi lákavé vylepšovat všechny své jednotky, ale tohle není v začátku hry moc moudré. Pořádně zvažte, jakými zdroji vylepšujete a koho. Zaměřte se nejvíce, na vaše nejsilnější jednotky z armády. Počkejte na vylepšování, až budete mít k dispozici lepší jednotky.

Základem úspěchu je diplomacie

Vše nemusíte řešit válečnými způsoby, ale mnohdy je výhodnější diplomacie. Komunikujte s hráči a nedělejte si zbytečné nepřátelé, mohlo by vás to později velice mrzet.

Nezapomínejte na výzkum

Výzkum je nezbytný, aby bylo vaše království mocnější a lépe prosperovalo. Nezapomínejte na výzkum, především v ranné fázi hry.

Pravidelně posílejte své armády na monstra

Po mapě se nachází různí nepřátelé o různé síle. Pravidelně je zabíjejte, protože po jejich zabití získáte cenné odměny a zkušenosti.

Role Play

Hrát středověkou hru, kde se stáváte králem, nemusí být pouze o klikání, ale i role play vystupování. Vžijte se více do hraní King of Avalon. Jste králem, tak se i tak chovejte. Komunikujte středověce a zahrajte si na opravdového krále.

Chci si zahrát tuto hru ZDARMA

King of Avalon PC Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • OS: Windows 7
  • Procesor: Intel® Core™ i3
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: 1280×720; NVIDIA® GeForce® GT 640, AMD Radeon™ R7 240, Intel® HD 4000
  • DirectX: Verze 10
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 5 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

  • Není uvedeno, ale vše, co je lepší, jak minimum

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..