Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
MMO hry RPG hry Strategické hry

Lord of the Rings Online – Hra podle filmové série

Lord of the Rings Online – Hra podle filmové série
Napsal PAPAtripik

Chcete bojovat po boku vašich oblíbených hrdinů z knižní a filmové ságy? Vydat se z Kraje a sledovat nebezpečný a nestálý svět Středozemě?

To vše vám hra The Lord of the Rings Online splní! Zakusíte fantasy svět v nečekané a nové podobě. A jako bonus je hra zadarmo v prohlížeči!

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Lord of the Rings Online

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Příběh Lord of the Rings Online

Lord of the rings onlinePrvky, které známe z předchozích titulů, které byly úspěšné, jsou zase zpátky! A navíc je zde nová příběhová linie, která je velmi bohatá! Do hry vcházíte jako nový hrdina. A ovlivňujete kurz a celý vývoj příběhu.

Jste mocný hrdina, proto povstaňte a ochraňujte Společenstvo prstenu. Pouť k Hoře osudu bude nebezpečná! Svobodný lid Středozemě ve hře Lord of the Rings Online do vás vkládá všechny naděje!

Husté lesy Lothloriénu, zelené kopce Kraje, temné hlubiny Morie, horská zákoutí Mlžných hor, to vše budete prozkoumávat a přitom stačí začít hrát zdarma online přes STEAM. Přidejte se i ty k miliónům lidí, kteří hru hrají a chtějí se postavit temnému pánu Sauronovi.

Putování do Středozemě má novou grafiku, která je velmi krásná. Bojové arény máte k dispozici. Můžete zde ukázat své dovednosti. Na města a vesnice Svobodného lidu budou pořádat nájezdy skřeti. Je třeba se jim postavit. Můžete zvolit temnou stranu a postavit se po boku Saurona. Budete tak spřáhnutí se skřety, obřími pavouky nebo další jiná monstra.

Epické dobrodružství v Lord of the Rings Online

Ve hře je víc jak tři tisíce nebezpečných úkolů. Hra rovněž postupuje po úrovních, celkem je jich 65 a během boje pomáhají vašeho hrdinu utvářet. Můžete také najít legendární předměty, například výstroj nebo zbraně, nové dovednosti se naučíte (plížení, kouzlení). Můžete sbírat suroviny a také můžete vyrábět vlastní bojové předměty. Vše výše zmíněno pomůže v bitvách a v dalších dobrodružstvích.

Chci si zahrát tuto hru

Závěr k Lord of the Rings online

Vytvoříte si svou vlastní postavu, navíc můžete upravovat její dovednosti. Pak už si svého hrdinu pojmenujte a huráá do světa Lord of the Rings Online. Svého hrdinu můžete upravit dle potřeb skupiny nebo společenstva.

Dobrodružství na vás čeká takřka na každém rohu! Svět fantasy s vašimi oblíbenými hrdiny vám učaruje a zažijete dobrodružství, která jste sledovali na filmovém plátně.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..