Diablo IV předobjednávka legendy
Akční hry MMO hry RPG hry

Metin 2 – Stará známá MMORPG řezba Free to play

Metin 2 - Stará známá MMORPG řezba
Napsal PAPAtripik

Chcete prožít zajímavý a velkolepý příběh s tématem orientu? Baví vás MMORPG hry? Tak to pak musíte vyzkoušet hru Metin 2. Příběh se motá okolo spadlého obrovského kamene, který se jmenuje Metin. Tento kámen proměňuje zvířata na různá hororová monstra.

Po celé zemi tato monstra šíří pach smrtelných nemocí, a lidí se na svět vracejí jako oživlé mrtvoly. Na začátek je poměrně nelehká situace. Kvůli tomu jsou povoláni čtyři bojovníci a z nich vybíráte. Hru vydává společnost Ymir Entertainment a slaví deset let od svého uvedení.

Chci si zahrát tuto hru

Na trh přišla v Číně roku 2004 a obliba této hry neustále stoupá a stoupá, tudíž se rychle dostala z Asie do dalších zemí. Mnoho hráčů si hra našla i v České republice. O evropské hráče pečuje společnost Gameforge, která zajišťuje distribuci a překlady. V Americe hru vydává společnost G4Box Inc a v Singapuru hru zaštituje TEC Interactive. V různých asijských jazycích můžeme najít také další verze.

Hodnocení Metin 2:

Zdarma: Ano – Free to play

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Metin 2 má originální příběh

Metin 2 - MMORPG hra free to playPád obrovského kamene Metin změnil celou říši, která před dopadem byla v pohodě, klidu a míru, nikde nebyli války, nemoci. Všichni byli spokojení a šťastní. Tento kámen to vše změnil a zvířata se mění v příšery, všude je nebezpečný oblak smrtelných nemocí. Nevinní lidé umírají, popřípadě jsou surově zabiti příšerami. Ani jako mrtví však nemají klid, stávají se z nich nemrtví a zaplavují celou říši. Nemrtví způsobují zkázu, chaos a ten nemá snad žádné východisko.

Jedno velké impérium se tak rozpadá na tři království a všichni chtějí jen jedno, přežít. Království jsou k sobě pořád vstřícní. Pád kamene Metinje však jen začátek, protože čas od času padají i menší kameny a království tak sužuje permanentní strach.

Nikdo se ke kamenům neodvažuje přiblížit, protože ty nejhorší příšery jsou neustále nablízku kamenům. Síla kamenu roste a lidé cítí velkou ztrátu energie. Začínají věřit, že to vše způsobuje Dračí bůh, který se v jejich říši objevuje, a všichni doufají v jedno, že Dračí bůh je ten, kdo obnoví jejich zemi a dovede je znovu ke klidu a k míru, po čemž nejvíce touží.

Co zažijete v Metin 2?

Hráči bojují proti krvelačným příšerám a nemrtvým spolu s Dračím bohem. Hráči také chrání kontinent před temnými vlivy spadlých kamenů Metin. Hráči si vybírají ze čtyř postav, jsou jimi šaman, sura, ninja nebo válečník. Je tak jen na vás, co si zvolíte za verzi, jestli dámskou nebo mužskou verzi hrdiny.

Do hry vstupujete jako udatný bojovník, který se postupně zlepšuje a zdokonaluje. Plnění nejrůznějších úkolů vám přináší zkušenosti, suroviny a peníze, které se dají využít pro různé věci. Jakmile přeskočíte pátou úroveň, otevírají se vám dveře i ke kouzlům. Každé povolání má jiný typ magie. Metin 2 je velmi oblíbená hra, která je k dispozici ke stažení zdarma – Free to play.

Herní režimy ve hře Metin 2

Možnost PvP je v Metin 2 k dispozici, avšak až ve chvíli, kdy se hráč dostává na patnáctou úroveň. K dispozici máte tři možnosti, jak bojovat s jinými hráči. Poprvé vyzvete hráče k souboji pomocí pravého kliknutí na soupeře a vyberete Souboj. Ten je nejlepší, jelikož v případě, že boj prohrajete a soupeř vás zabije, neztrácíte zkušenostní body.

Druhým způsobem je válčit se soupeři z jiného království, jiné království je ihned bráno jako nepřátelské, proto není zapotřebí výzva k souboji. Třetí je možnost Volný v menu hry.

Chci si zahrát tuto hru

Útočíte tak na kohokoliv a to bez toho aniž byste potřebovali k bitvě povolení. Samozřejmě to znamená, že i hráč může být napaden a to kýmkoliv. Zde můžete přijít o body hodnosti. Jestliže budete ztrácet mnoho bodů hodnosti, váš titul se mění na Krutý a máte negativní body. Což způsobuje nižší šanci na získání předmětu, na zabití příšer a podobně. Ti, co mají pozitivní hodnost, pak můžou takovéhoto hráče napadnout kdykoliv.

Úroveň 50 a výše mají určitou šanci hráči s titulem Krutý a to takovou, že ve chvíli zabití od jiného hráče upouští nějaký předmět z inventáře.

Závěrem k MMORPG Metin 2

Metin 2 je možná tak trošku relikvie ze starých časů. Na dnešní dobu tak možná působí, jakoby ustrnul v minulých časech. Nezdá se však, že by některý z tvůrců měl jakoukoliv touhu s tím něco provést.

Principy MMORPG jsou zjednodušené a to někdy až moc. Grafika je však velmi zastaralá. Pozitiva této hry jsou nízké nároky na výkon, česká skupinka a také možnost, že hra přeci jen někoho zaujme. I když se ve hře objevují nedostatky, stále je zde skvělý a jedinečný příběh a navíc je hra k dispozici zcela zdarma – Free to play.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..