Diablo IV předobjednávka legendy
MMO hry Strategické hry

Might & Magic Heroes Online – Legenda mezi hrami nyní ONLINE

Might & Magic Heroes Online – Legenda mezi hrami
Napsal PAPAtripik

Might & Magic Heroes je slavná série. A nyní přináší tato série nový díl Might & Magic Heroes Online. Hru je možno hrát přes prohlížeč. Svět Ashan je legendární a právě v něm na Vás čeká mnoho dobrodružství. Buďte vůdce a s ostatními jděte do bitvy, kdy budete stát proti velmi mocným nepřátelům. Hra je úplně zadarmo!

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Might & Magic Heroes Online

Zdarma: Ano – webová hra

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Hra Might & Magic: Heroes hrajte v prohlížeči!

Might & Magic Heroes OnlineJste fanoušek herní ságy Heroes Might & Magic? A chcete znova prožít ty dobrodružné okamžiky, které důvěrně znáte z předchozích dílů? Právě se Vám otevřely nové možnosti! Prohlížečová hra Might and Magic Heroes Online tyto možnosti otevírá! Fantastický svět, který je plný dobrodružství, zrad, záhad, intrik a nebezpečí můžete znovu objevovat.

Vyberete si ušlechtilého rytíře světla, pekelného démona či nekromanta, který je velmi obávaný. V jedné z těchto rolí se postavíte svým nepřátelům, kterých je hromada. Svět Ashan je zahalen stínem záhadného spiknutí. A jaký bude ve hře Váš úkol? Odhalit spiknutí!

Na cestě můžete získávat záhadné artefakty, hory bohatství. Také se můžete učit kouzla a ta Vás jako hrdinu posílí. Objevovat můžete rozsáhlé pouště, nepřístupné horské cesty a temné hvozdy. Spolu s ostatními hráči se budete hýbat v jednotlivých regionech a zemích a to v reálném čase.

Tahový systém bojů je zachován. To znamená, že si můžete plánovat svou strategii dopředu. Díky tomu svého protivníka můžete překvapit svým skvěle promyšleným tahem.

O hře Might & Magic: Heroes Online

Během hry postupně získáváte všemožné bytosti a tvoříte jednotky. Ty pak stojí v boji při Vás. Bojové jednotky by měly být rozděleny na boj na dálku, boj zblízka, zde využijete těžkooděnce. Pro bleskový útok ze zálohy je dobré také sestavit jednotku.

Svého hrdinu vylepšujete a to v dovednostech, které se hodí pro boj, v diplomacii, nebo i v cestování. Váš hrdina v boji není v předních liniích. Své jednotky podporuje velmi mocnými kouzly, léčí zranění, které se v boji utrpí a také pozvedává morálku. Pro přemožení Vašeho nepřítele je nutno strategicky rozmístit jednotky.

Might and Magic Heroes Online se mezi díly 5 a 6 zasadilo. Ve hře najdete mnoho tváří, které Vám budou známé už z dílů předešlých. Nemusíte platit ani korunu, abyste získávali skvělé zážitky ve světě Ashan, jako tomu bylo v předešlých dílech. Internetový prohlížeč je to jediné, co je ke hře potřeba.

Chci si zahrát tuto hru

Závěrem k Might & Magic Heroes Online

Společnosti Ubisoft Blue Byte (Battle Isle, Albion, Settlers a další a další) a Related Designs /série Anno, Castrle Strike, No Man´s Land) stojí za vydáním hry. Nemusíte se tak bát, že hra nebude dostatečně kvalitní. Hra zachovává ducha předchozích dílů, ale zároveň má nový kabát a design.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..