Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Minecraft

Získejte Minecraft omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Získejte Minecraft omalovánky k vytisknutí ZDARMA
Napsal PAPAtripik

Minecraft je naučná hra, kterou hrají všechny generace a za sebou má mnoho úspěšných let. Mě říkají PAPAtripik a jsem také Minecraft fanatikem, o tom se můžete přesvědčit na mém Youtube kanále o Minecraftu.

I když jsem už otec, rád si Minecraft zahraji a to i se svým synem. Nedávno za mnou přišel, že by chtěl Minecraft omalovánky, neváhal jsem a něco jsem mu vytiskl.  Vždy mě potěší, že chce dělat i něco jiného mimo virtuální svět, navíc jsou skvělým nástrojem pro rozvoj motorických dovedností a koordinace rukou a očí. Bohužel jsem tohoto hodně nenašel, proto jsem se rozhodl vytvořit tento článek, kde naleznete Minecraft omalovánky k vytisknutí ZDARMA.

TIP: Jste také Minecraft fanatikem nebo vaše dítě? Pak si prohlédněte nejoblíbenější Minecraft MERCHE, které jsem pro nadšence seřadil dle kategorií a sepsal k nim i své poznatky. Nákupem přes můj odkaz, podpoříte mojí tvorbu.

Minecraft PAPAtripik

Co bych to byl za Minecraft nadšence a Youtubera, který by neměl své omalovánky 😀 Níže si můžete stáhnout a vytisknout Minecraft omalovánku s PAPAtripikem. Buď omalovánku vybarvíte podle mého skinu nebo můžete být kreativní a vymyslet pro PAPAtripika nové barvy.

Velice mě potěší, když mi potom vybarvenou omalovánku pošlete na info@parimehry.cz. Já na oplátku omalovánku vychválím do nebes například v nějakém videu či v článku na tomto webu. Možná bude vaše Minecraft omalovánka PAPAtripika inspirací pro nový skin.

PAPAtripik Minecraft omalovánka

PAPAtripik s s mečem

PAPAtripik s krumpáčem

PAPAtripik na výpravě - Dalekohled a kompas

Minecraft omalovánky – Zvířata

Minecraft omalovánky k vytisknutí se zvířátky ze samotné hry. Víte, že se můžete v Minecraft starat o chov zvířat? Ve světě narazíte na ovce, krávy, lišky, slepice, kočky, koně, prasata, zajíce, včelky, lamy a mnoho dalšího.

To nemluvíme o vodním světě, kde narazíte například na Axolotly, želvy, žáby, delfíny, ryby, chobotnice. Bohužel omalovánky k vytisknutí se všemi zvířaty z Minecraftu nemám v tomto seznamu, protože se jich ve hře nabízí strašně hodně.

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Axolotl

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Chobotnice

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Kráva a pes

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Ocelot

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Slepice

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Kůň

 

Minecraft omalovánky – MOBOVÉ

S nepřátelskými MOBY se v Minecraftu bude setkávat snad pořád. Vycházejí v noci nebo na ně narazíte v obřích jeskyních, kde se nabízí spoustu dobrodružství a potřebného materiálu. Víte, že když neosvětlíte temný prostor, budou se v oné temnotě rodil nepřátelští mobové?

Proto nezapomínejte temné prostory osvětlovat loučemi, které vyrobíte z klacků a uhlí. Noc raději přečkejte v bezpečí v posteli. Nejčastěji budete narážet na zombie, kostlivce, pavouky a legendární, vybuchující Creepery. Vytiskněte si nějakou omalovánkou s nejoblíbenějšími nepřáteli.

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Creeper

Minecraft omalovánka k vytisknutí - EnderMan

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Wither

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Skeleton

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Spider

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Zombie

Minecraft omalovánky – Nástroje a zbraně

Minecraft je tvořivý svět v němž se neobejdete bez nástrojů a zbraní. Nejčastěji budete používat krumpáč, meč a sekeru. Víte, jaký materiál se považuje za ten nejlepší? Není to DIAMANT, ale Nether, který najdete v Netheru neboli pekle. Vytiskněte si a vymalujte nejpoužívanější Minecraft nástroje, zbraně a zbroj.

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Meč

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Krumpáč a meč

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Krumpáč

Minecraft omalovánky – Předměty

Ve hře najdete nespočet předmětů a kdybych měl všechny vyjmenovat, pak by měl článek asi 300 stran. Jeden předmět budete však používat nejčastěji a to jídlo. Jídlo je v Minecraftu nesmírně důležité, protože vám doplňuje energii a následně životy.

Víte, že si můžete vytvořit automatickou farmu na plodiny a jídlo? Jak takovou automatickou farmu na plodiny a jídlo postavit se dozvíte v mých videích.

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Cake

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Mrkev

 

Minecraft omalovánka k vytisknutí - TNT

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Mob vejce

Minecraft omalovánky – Ostatní

Pokud hledáte něco zábavného pro své děti nebo se chcete sami pobavit, pak jsou Minecraft omalovánky skvělou volbou. Tyto omalovánky jsou jednoduché a snadno dostupné, stačí je pouze vytisknout.

Níže se podívejte na několik Minecraft omalovánek k vytisknutí zdarma, které nemají přesné zařazení. Omalovánky z Minecraftu mohou být také skvělým nástrojem pro rozvoj motorických dovedností a koordinace rukou a očí.  Pokud vám některá omalovánka chybí, neváhejte a vyjádřete se v komentář

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Skeleton a Spider

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Vesničan a vesničané

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Svět Minecraft

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Pes a Steve

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Boj se Skeletonem

Minecraft omalovánka k vytisknutí - Golem

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..