Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Minecraft Tipy a triky k hrám

Minecraft ZDARMA – Krok za krokem, jak hrát Minecraft zdarma

Minecraft ZDARMA - Krok za krokem, jak hrát Minecraft zdarma
Napsal PAPAtripik

Milovaná legenda, která snad nikdy neomrzí. Díky komunitě Minecraft hra má stále co nabídnout. Můžete buď sami stavět, vytvářet vesnice a bojovat proti mobům, ale dnes již jsou spíše populární minihry. Nemáte koupenou plnou verzi Minecraft? Nevadí, přesto si jí můžete zahrát ZDARMA.

V tomto návodu si ukážeme, kde je minecraft ke stažení zdarma a jak jej nainstalovat, abyste si tuto budovatelskou hru zapařili. Nevýhodou je, že si jej nezahrajete na oficiálních serverech, ale spíše singleplayer. Někdo si chce pustit trochu té nostalgie nebo hru vyzkoušel, než si ji zakoupí. Právě pro tyto hráče je Tlauncher perfektní volbou, jak hrát Minecraft ZDARMA.

Diablo IV předobjednávka legendy

Kde je Minecraft ke stažení zdarma a jak hru nainstalovat?

Minecraft zdarma je velmi jednoduché nainstalovat a zvládne to i naprostý amatér. Vše budete spouštět přes spouštěč Tlauncher, kde budete mít možnost si nastavovat verze a upravovat nastavení. Nemusíte se obávat zabezpečení, jelikož Tlauncher je sice neoficiální, ale osvědčený způsob, kde získat Minecraft zdarma ke stažení.

Tlauncher.org - Minecraft zdarma ke stažení

Tlauncher.org – Minecraft zdarma ke stažení

1. Jako první, navštívíte oficiální stránky Tlauncher a stáhnete si spouštěč Minecraft hry

Navštivte oficiální stránky Tlaucher.org, kde uvidíte tlačítko „Download TL“. Pokud máte zájem o mobilní verzi Minecraft, klikněte na zelené tlačítko „Tlanucher PE“. Níže si ukážeme, jak postupovat při instalaci Minecraft zdarma na PC. Jakmile kliknete na tlačítko „Download TL“, vyskočí vám okno, kde se má spouštěč stáhnout. Vyberte složku a vše potvrďte.

Minecraft zdarma - Instalace Tlauncher

2. Instalace spouštěče Minecraftu ZDARMA – Tlauncher

Jakmile stáhnete spouštěč z Tlauncher.org, spustíte jej, vyskočí na vás instalační proces, jak můžete vidět výše na obrázcích. Všude budete klikat na tlačítko „Continue“, ale u instalačního okna (viz obrázek, první zprava, nahoře) s nabídkou nainstalování prohlížeče OPERA, doporučuji zaškrtávací tlačítko ODškrtnout.

Tlauncher - Spouštěč Minecraft ZDARMA

Tlauncher – Spouštěč Minecraft ZDARMA

3. Otevření aplikace Tlauncher po instalaci a následné spuštění Minecraft

Pokud se podaří úspěšně nainstalovat spouštěč Tlauncher, vyskočí na vás okno (viz obrázek výše), kde si budete moc zvolit „nick name“ a verzi Minecraft. V pravé části dole v Tlauncher, máte ozubené kolečko kde se nachází nastavení, v němž si můžete nastavit velikost rozlišení, jazyk a mnoho dalšího. Jakmile budete mít vše nastavené, stačí kliknout na oranžové tlačítko „Enter the game“.

Tlauncher - Úspěšné spuštění

Tlauncher – Úspěšné spuštění

4. Hra se spustila – Můžete začít pařit

Pokud jste vše zvládli a nic se nepokazilo, úspěšně se vám Minecraft spustil. Gratulujeme, nyní je čas si jít zapařit.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..