Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Logické hry MMO hry RPG hry Strategické hry

My Lands – Prohlížečová hra ve stylu Heroes of Might and Magic

My Lands - Budovatelská MMO hra zdarma
Napsal PAPAtripik

My Lands je prohlížečová hra, která je velmi podobná sérii Heroes of Might and Magic a navíc herní peníze, které nastřádáte můžete proměnit za reálné. Každý hráč má své město. Ve městě staví budovy, provádí technologická vylepšení a také si vycvičuje svou silnou armádu.

Rovněž také těží suroviny. Jakmile si vycvičíte armádu, začínáte dobývat okolní území a také krást ostatním hráčům suroviny. My Lands hry je zcela zdarma a také první hra, kde je možné vydělat reálné peníze proměnou za černé perly (ČP).

Chci hrát zdarma online

Hodnocení My Lands:

Zdarma: Ano

Bonus: Černé perly je možné proměnit za reálné peníze

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti My Lands

Na hře My Lands je zajímavé to, že si hráči mohou vydělávat reálně peníze. Obvykle jsou hry koncipovány jinak, pakliže hráč chce všechny funkce, musí si je sám zaplatit. Jak to vlastně probíhá? Hra má běžně dostupné suroviny a mimo to se zde nachází ještě surovina černá perla.

Právě černé perly si můžete koupit za reálné peníze a díky nim zkrášlovat své město. Druhou možností je to, že můžete těžit černé perly ze slaných jezer. Několik tisíc perel můžete také získat tím, že zničíte pevnost Arcipevnosti.

To je však spíše pro zkušenější hráče. Nicméně, takovéto perly, které získáte, můžete vyměnit za reálné peníze. Sto černých perel je reálný jeden dolar. Česká měna se ta vždycky liší dle aktuálního kurzu.

Rasy v My Lands

V zemi mrtvých jsou Démoni, což jsou velmi chladnokrevní zabijáci, ti neznají slitování a ani strach. Objevují se zde několik druhů monster například kostlivci, lichové nebo dokonce i draci. Spojence mají v Temných elfech, kteří žijí v podzemní Prokletých lesů. Zbraň, kterou používají je ničivá černá magie.

Běžní elfové žijí v kouzelných lesích, holdují bílé magii. Tuto bílou magii elfí kouzelníci dovedli k dokonalosti. Mají velmi dobré léčitelské schopnosti. Rytíři mají spojence v elfech, společně tak bojují proti Démonům a Temným elfům.

Chci hrát zdarma online

Aktualita

My Lands hra má rovněž svou aplikaci pro chytré telefony. Díky této aplikace se budete moci připojit kdykoliv a kdekoliv a nemusíte nutně být u počítače. Kdykoliv tak zkontrolujete svou říši.

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..