Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
MMO hry RPG hry

Naruto Ultimate – Slavná japonská MMORPG

Naruto Ultimate
Napsal PAPAtripik

Slavná japonská manga Naruto má mnoho fanoušků a příznivců. Ono také Naruto Ultimate se postaralo o to, že hráčů přibylo, hra dává hráčům nahlédnout do kouzelného animovaného světa.

Pokud se držíte dějové linie seriálu, hra Naruto vás potěší. I běžní hráči však MMORPG Naruto Ultimate potěší a to především svou perfektní hratelností. Hra se zakládá především na plnění úkolů, zabíjí se příšery a bojujete s ostatními hráči.

Aktualizace: Online hra Naruto Ultimate byla zrušena. Zahrajte si jiné online pecky zdarma, jako je War Thunder, Enlisted, World of Warship, World of tanks nebo RAID.

Hodnocení Naruto Ultimate:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti Naruto

Naruto Ultimate je hra, která se zakládá především na vzájemných soubojích a to buď s příšerami, nebo s ostatními hráči. Většina MMORPG her bojuje tak, že hráč kliká na svého soupeře, popřípadě se pomocí klávesnic vytvářejí kombinace k útoku. Hra Naruto Ultimate má vytvořen speciální simulátor, který bojovné úkony provádí automaticky.

Třídy v Naruto Ultimate

Talentovaná čarodějka Genjutsu si oblíbila staré svitky a tajné vědění, ovládá skvěle magii. Ženská bojovnice Ninjutsu používá k zabíjení nepřátel smrtící vrhací hvězdice, hvězdic vlastní několik druhů. Ženská bojovnice málokdy mine nepřítele, techniku má skvěle zvládnutou. Taijutsu má zase své přednosti v bojovém umění.

Aktualita

Naruto Ultimate je poměrně novým rozšířením hry Naruto, tudíž jediný spuštěný server pár nedostatků a chyb měl. Drtivá většina nedostatků a chyb už odstraněna byla, takže už je vše, tak jak má být.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..