MMO hry Nejlepší hry RPG hry

NosTale – Úžasná kreslená 2D hra

NosTale NosTale je hra, která kombinuje několik oblíbených žánrů, rysů nebo také herních vlastností. Jde o free-to-play hru, která má velké rozměry a také dobré grafické zasazení do žánru 2D anime. Postavy se mohou účastnit tradičních PvE soubojů a to jak kooperační tak i bitvy PVP. Máte velmi skvělý přístup k rozlehlému světu mini zemí, to je samozřejmost. Dnes už je to tak většiny online her, které jsou zdarma.

Tvůrci NosTale připravili pro každého hráče něco, co jej upřímně uchvátí, zaujme a doslova udrží u hry na dlouhou dobu. Ukázku máte v traileru hry, který vám poskytne lepší představu o tom, jak hra funguje.

Chci hrát zdarma online

Hodnocení NosTale:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

NosTale má i manželství

Systém hry je úplně stejný, jako je tomu u klasických RPG her evropského či amerického stylu. Zvolíte si, jakou cestou se vydáte. Buďto cestou mága, lukostřelce či klasického bojovníka. Můžete se svou objevovat zákoutí tohoto nádherného a velkého světa, popřípadě se podívat do mini země. Máte prostor pro stavbu soukromých domů, zahrádek. Jde o místo, které je přímo určené pro relax a pro pěstování nejrůznějších stromů, keřů či květin.

Chci hrát zdarma online

Hra dává možnost ochočení nějakého divokého zvířete a mít jej ve hře NosTale jako mazlíčka, která pomáhá v boji. Podporují se de i herní manželství a to i velkolepé svatby. K dispozici pak máte hru zdarma, nicméně musíte nainstalovat herního klienta.

Něco o autorovi

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..