Diablo IV předobjednávka legendy

O mě

 

Pařmen z Pařímehry.cz

Ahoj, pařmeni a pařmenky. Jsem již starý pařmen, který se rozhodl svůj koníček trochu vylepšit o informace, které jsou pro mnohé hráče neocenitelné. Jsem starší pařmen, který má již rodinu, ale stále si najdu chvilku si zahrát nějakou tu pecku. I když mi je více než 30 let a hrají cca 19 let nějaké ty hry, můj skill není nijak excelentní.

Přesto znám mnoho tipů a triků k hrám, které jsou mnohdy neocenitelné. Proto jsem se i rozhodl vytvořit herní magazín Pařímehry.cz, kde budu recenzovat hry a uvádět k nim nějaké ty herní tipy. V osobním životě se věnuji tvorbě webových stránek a marketingu, proto mě i zajímalo, jak si povedu s něčím novým, jako je tvorba videí. Mám youtube kanál, kde s vámi budu pařit nejrůznější pecky.

Nejčastěji hraji PC hry a mám nejraději budovatelské a strategické pecky. Kdysi jsem hodně hrával FPS hry, jako je CS 1.6, Call of duty 2, apod, ale mé reflexy jsou dnes na mizerné úrovni, proto dávám přednost něčemu, kde mohu být pomalejší. Zahraju si i jiné hry, jako je Rocket League, Ultima Online, League of legends, World of Warships, Enlisted, ale samozřejmě i single-player novinky.

Zahraji si i občas konzolové hry a nejraději na nich hraji sérii NHL, jelikož jsem milovník hokeje. V online hrách mě můžete potkat pod přezdívkou gony, pařmen nebo pařímehry.