Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
MMO hry RPG hry

Panzar – Onlinová RPG hra zdarma

Panzar - Onlinová RPG hra zdarma
Napsal PAPAtripik

Panzar onlinová RPG hra, která má charakter akční hry. Od jiných žánrů MMORPG se tato hra liší tím, že jde především o souboje jako takové.

Rozvoj postavy je odsunut do pozadí. Hlavní je v této hře týmová spolupráce. Hra je k dispozici zdarma jen je potřeba si stáhnout herního klienta. Hra nemá konkurenci, je hodně dobře propracovaná.

Chci si zahrát Enlisted ZDARMA

Hodnocení Panzar:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti z Panzar

Hra má několik modů, nejběžnější je ten, že se hráči snaží dobývat, popřípadě uhájit pevnosti. Hra je týmová práce. Při hraní hry je možné využívat mnoho věcí. Když se například obléhá pevnost, je možné vystřelit pomocí katapultu svého spoluhráče do druhé, té nepřátelské, pevnosti.

Rasy a povolání v Panzar

V této online hře existují čtyři rasy. Každá z těchto ras má možnost vybrat si ze dvou povolání. Trpaslík může být Gunner nebo Sapper. Gunner při boji využívá trpasličí pušku s velkým bodákem, Sapper má k boji připraveno velké kladivo.

Lidská rasa nabízí Inkvizitora, který je tichým avšak zákeřným zabijákem, nebo Paladina, jež má obří kladivo ve tvaru kříže a s ním se vrhá do všeho. Fantasy rasa elfové nejsou tak hodní, jak si mnozí myslí. Tato hra neukazuje jako drsné mágy. Můžete si v elfí rase vybrat Sister of Fire, která k bojům používá ničivá ohnivá kouzla. Ice Witch, jak už název napovídá, používá ledovou magii.

Poslední rasou jsou orci, kteří jsou však nevíce ničiví a nejvíce obávaní. Berserk je válečník, jeho pohyby jsou velmi hbité a rychlé. Tank je docela těžkopádný, avšak je vyzbrojen velkým mečem což z něho dělá silného bojovníka.

Chci si zahrát Enlisted ZDARMA

Aktualita

Nikdo není dokonalý a tak i v různých hrách se mohou nalézt nějaké ty chyby. Nejinak tomu je i v Panzaru, ovšem během několika dní bylo vše napraveno a chyby odstraněny.

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..