Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Free to Play hry Návody na hry

Plná verze The Sims 4 ZDARMA ke stažení v češtině

Plná verze The Sims 4 ZDARMA ke stažení
Napsal PAPAtripik

Už jste o tom slyšeli, že je The Sims 4 ZDARMA ke stažení například na populární herní platformě STEAM? Ne? Pak neváhejte a stáhněte si zdarma The Sims 4, které je dostupné i v českém jazyce.

Pokud neznáte herní sériovou legendu The Sims, o hodně jste přišli, ale věřím, že ji znají všichni. Ve hře The Sims 4 se zhostíte símíka, kterého provádíte životem. Můžete zakládat rodinu, chodit do práce, vydělávat peníze, utrácet je za nové domy, akcie, vybavení a samozřejmě zažijete i smrt simiků.

Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit

Kde je plná verze The Sims 4 ZDARMA ke stažení?

Jak jsem již psal, The Sims 4 je zdarma ke stažení na herní platformě STEAM. Pokud vám herní platforma STEAM z nějakých, nepochopitelných důvodů nevyhovujete, máte možnosti si zdarma zahrát The Sims 4 přímo přes EA platformu.

Musíte počítat s tím, že nic není zadarmo, jak se na první pohled zdá. Sice získáte plnou verzi The Sims 4 ZDARMA, ale pouze základní verzi. Pokud si chcete pořídit mazlíčky, žít na venkově, zažít roční období, jít na střední školu a mnoho dalšího, budete si muset zakoupit konkrétní DLC.

TIP: Máte rádi budovatelské a manažerské hry? Pak doporučuji Forge of Empire, který můžete hrát na PC a pokračovat na cestách přes mobilní zařízení. Procházejte jednotlivými obdobími a dobývejte svět.

The Sims 4 není nová hra, protože vyšla už v roce 2014 a od té doby ušla skutečně dlouhou cestu. Aby hra neumřela, vyvíjely se neustále nové DLC, které rozšiřují základní hru. V roce 2023 se nabízí v prodeji neuvěřitelných 61 DLC k The Sims 4. Většina z nich vychází na pouhých 19,99 dolarů (cca 500 Kč), ale ty větší DLC stojí až 39,99 dolarů (cca 1000 Kč).

Kde je The Sims 4 zdarma ke stažení

Proč hrát The Sims 4?

Pokud neznáte titul The Sims 4, určitě doporučuji si ji zahrát, nejen proto, že je nyní zdarma ke stažení. I se základní verzí zažijete spousta zábavy a dobrodružství. Vybudujete si svůj dům, následně si jej zařídíte podle svých představ a následně si najdete zaměstnání.

Bez zaměstnání nemůžete moc postupovat a vylepšovat, protože by vám váš simík zemřel hlady. Za vaše vydělané peníze, nakupujete jídlo, navštěvujete různé podniky a zábavní centra, pořizujete vybavení do domu a mnoho dalšího.

TIP: Zahrajte si ZDARMA vynikající hru Raid: Shadow Legends, kde se zmocníte své mocné skupiny hrdinů, které postupně vylepšujete a bojujete v tahové hře proti nepřátelům.

Je na vás, jakou cestou se vydáte. Můžete například uvěznit vaše sousedy v domě, kde se budete dívat, jako pomalu umírají. Pokud chcete něco méně morbidního, pak můžete hrát běžný životní styl, kde si najdete dobrou práci a pořídíte si rodinu o kterou se budete starat do jejich stáří. Lepší simulátor života, rozhodně nenajdete!

Nejoblíbenější DLC k The Sims 4

Jak jsem již psal, DLC k The Sims 4 je neuvěřitelných 61 a pořízení všech, by vás vyšlo na cca 850$ (19 200 Kč), což asi většina z pařmenů a pařmenek nemá. Proto doporučuji sledovat různé slevy a balíčky s DLC za výhodnější ceny. Zejména na herní platformě STEAM.

Určitě si dobře zvažte, jaké DLC byste si chtěli do základní plně veze pořídit. Protože jsem The Sims 4, kdysi pařil hodně, mám nějaká DLC pořízená. Avšak uplynula dlouhá doba a vznikly lepší a větší DLC. Ptal jsem se hráčů, jaké DLC by doporučili ostatním pařmenům.

 • Kočky a psi – Chcete se starat o mazlíčky, které budou rozveselovat vaše simíky? Pak je DLC kočky a psi, přesně pro vás. Pořiďte si svého oblíbeného mazlíčka a dobře se o něj starejte.
 • Život na venkově – Zažijte, jaké je to žít na venkově. Zažijete vesnický způsob života, užijete si přírodu a budete chovat zvířata a produkovat výrobky.
 • Roční období – Jedná se o velmi populární DLC k The Sims 4, protože si užijete různá období. Budete slavit s přáteli různé svátky, zažijete změny počasí nebo si dokonce něco vypěstujete na své zahrádce.
 • Střední škola – V základní verzi, děti chodí do školy a jakmile ji dokončí, mohou jít do práce. Ale, co takhle svého simíka pořádně vzdělat? Pošlete jej na střední školu, kde nabere životní zkušenosti a skill, který může následně uplatnit. Připravte se na pořádné zážitky ze střední školy.
 • Hurá na vysokou – No, po střední je čas jít na vysokou, kde se z vás stává pomalu dospělý jedinec. Chtěli byste zažít, jaké to je být na vysoké škole? V The Sims 4 můžeš vše zažít rychleji a virtuálně.
 • Život na ostrově – Žít na vlastním ostrově a a žít krásu se vším všudy. Snem mnohých z nás, kteří nebydlíme u moře, je mít dům na pláži s přístupem k moři. Levnější a rychlejší volba je přes tohle DLC.
 • Hurá do práce – Základní pracovní činnosti, jsou dostupné v základní verzi v The Sims 4, ale ty kvalitnější jsou v dalším DLC. Můžete se stát lékařem, detektivem, vědcem, obchodníkem, atd.. Nejenže vyděláte mnohem více peněz, ale pracovní čas si mnohem více užijete.
 • Život na horách – Zimní sporty, hotely a spousty zábavy na sněhu, jistě zažijete v tomto DLC.
 • Únik do přírody – Skutečně zajímavé DLC, kde zažijete spoustu zábavy v přírodě. Objevuj krásy, ale i nebezpečí v lese. Opékej párky a dávej pozor na medvědy.
 • Batolata – Rozšíření batolata nabízí mnohem více způsobů, jak přistupovat ke svým dětem. Zažijete s nimi více starostí, ale i zábavy.
 • Fitness – Chceš být pořádný nabouchanec a žít zdravější život? udělej ze svého simíka prvotřídního sportovce.

PC systémové požadavky k The Sims 4

MINIMÁLNÍ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Vyžaduje 64bitový systém. Windows 10
 • Procesor: 3,3GHz Intel Core i3-3220 (2 jádra, 4 vlákna), AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz (4 jádra) nebo lepší
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: 128 MB grafické paměti RAM a podpora Pixel Shader 3.0. Podporované grafické karty: NVIDIA GeForce 6600 nebo lepší, ATI Radeon X1300 nebo lepší, Intel GMA X4500 nebo lepší
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 26 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel core i5 (4 jádra), AMD Ryzen 5 nebo lepší
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta: 1 GB grafické paměti RAM, NVIDIA GTX 650, AMD Radeon HD 7750 nebo lepší
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 51 GB volného místa

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..