Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Free to Play hry Logické hry Nejlepší hry Strategické hry

Rail Nation – Strategická železniční hra

Rail Nation - Online vlaková hra
Napsal PAPAtripik

Online vlaková hra Rail Nation je pro milovníky železnic. Železnice obecně jsou koníčkem mnoha miliónů dětí a dospělých. Tato vlaková hra fanouškům otevírá mnoho možností, můžete si založit vlastní železniční společnost a díky tomu se věnovat svému koníčku.

Hráč dotuje město zbožím, staví nádraží, železnice a provádí u nových lokomotiv výzkumy. Ve hře Rail Nation je zejména důležitá infrastruktura, železniční spojení musí fungovat, aby zakázky na přepravu zboží rostly.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení vlakové hry Rail Nation:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Výhody:

  • Nejlepší online vlaková hra ZDARMA
  • Příjemná grafika
  • Miliony hráčů
  • Spousta postupů
  • Asociace hráčů s úkoly
  • Na dlouho zabaví

Nevýhody:

  • Těžší začátek

Zajímavosti v Rail Nation

Vlaková hra Rail Nation není nikterak časově náročná, což je velká výhoda. Stačí se během dne několikrát přihlásit, rozdat příkazy a hra se o zbytek postará sama. Hra se odehrává v érách. Je celkem šest ér. Každý éra trvá dva týdny. Další éra znamená nové vlaky, nové budovy, nové zboží. Herní svět tak tedy trvá asi tři měsíce.

Budovy a postup v Rail Nation

Banka je zde proto, abyste do ní ukládali své úspory. Je nutné jí pravidelně modernizovat a rozšiřovat. Čím větší banka, tím více se do ní vejde peněz. Stavební pole má tu funkci, že snižuje dobu výstavby nových budov. Obchod s licencemi prodává nové licence. Budova musí mít levely. Čím vyšší level budova má, tím více licencí si jako hráči můžete koupit.

Vědci v laboratoři hledají stále nové technologie a díky nim máte možnost stavět lepší lokomotivy a před soupeři budete mít náskok. Depo je klíčová budova pro lokomotivy. Depo totiž ukazuje, kolik lokomotiv může hráč mít. Samozřejmě platí, že čím větší úroveň depo má, tím víc lokomotiv hráč může mít.

Chci si zahrát tuto hru

Finanční příjmy si můžete zvýšit stavbou restaurací, stavbou nákupního centra. Postavíte-li hotel, budou příjmy z těchto budov vyšší. Loterie také umožňují vyhrávat různé ceny. Výrobna tratí zvyšuje počet dostupných tratí. Prestiž si zvyšujete stavbou nádražního vestibulu, budete mít více zakázek.

Aktualita: V České republice mají železnice velmi mnoho nadšenců a také bohatou tradici. Život těchto příznivců se točí převážně okolo železnic a lokomotiv. Takovíto nadšenci mají možnost si tuto hru zahrát na českém serveru, před pár týdny byl spuštěn nový server pro české hráče, který nese název Ojnice.

Obrázky z vlakové hry Rail Nation

Rail Nations časté dotazy hráčů

Jak můžete účinně hrát hru?

Odpověď: To je trochu široká otázka. Učte se tím, že kladete otázky ve světovém chatu. Můžete se také připojit k bezplatné asociaci řidičů, kde jsou hráči po celé mapě, aniž by vám někdo řekl, co máte dělat. Tyto pomocníci zdarma mohou určitě pomoci.

Existují nějaké návody / strategie /, které je třeba následovat a které mohou být pro nového hráče užitečné?

Odpověď: Hledal jsem faq hry Rail Nation a pak jsou tu nějaké fanouškovské stránky + spousta videí na YouTube! Stačí zadat buď „Rail Nation CZ“ nebo „Rail Nation guide“.

Jaké jsou priority hry? Dosahování koncového města?

Odpověď: Závisí na tom, co se vám líbí. Někteří hrají jen pro zábavu, jiní soutěží, jiní sólo a jiní se připojují a řídí se pravidly asociace. Samostatnou prioritou by bylo získat co nejvíce Prestige a ve spolupráci s ním pracujete pro dobro všech. Nakonec je mnoho blízko Mega Cities, takže rychlá a vzrušující koncová hra jde dobře.

Jaký je nejchytřejší způsob, jak expandovat, dosáhnout jiných měst?

Odpověď: Peníze a Prestige, opět v závislosti na vašem stylu hry. Můžete také pomoci svým přátelům z asociace, ať už jsou jejich potřeby jakékoli.

Jaké jsou nejlepší strategie pro výzkumu vlaků v každé éře? (Příklad: Vím, že musím dosáhnout Falcon, pak Lynx, pak Morpheus, ale pak?)

Odpověď: Můžete vypočítat rychlost * tažnou sílu + zrychlení, pokud děláte spoustu krátkých transportů, a porovnat vlaky. Někteří rádi sbírají jeden z každého motoru a jiní používají to, co považují za nejlukrativnější cestu sběru motorů. Také je dobré prozkoumat Coupling, abyste mohli ihned přepravit zboží z další části!

Jaký je nejchytřejší způsob, jak upgradovat vlakové nádraží?

Odpověď: Motory, více motorů! Motory a zase motory! Napsali jsem motory? Ano, motory! Ve spolupráci s ostatními vám pomáhají sbírat bonusy na stanicích, takže si můžete pořídit další motor. Nezapomeňte mít dostatek místa ve své bance a udržet body výzkumu za nové a lepší motory + spojku.

Asociace, kdy a proč?

Odpověď: Závisí na vašem stylu hry, takže se připojte / vytvořte ten, který vám umožní sólo, nebo ten, který vám řekne, co máte dělat. Sledujte městský chat / světový chat a zeptejte se, kde je dál pomoci. Pokud se vám nelíbí, také odejděte a připojte se k jinému 😉

Jak víte, kde začít hru?

Odpověď: Můžete začít v blízkosti města, které nemá místo pro nové hráče. Tímto způsobem víte, kde jsou aktivní a vážnější hráči. Nebo si můžete vybrat vzdálené město a dívat se, jak roste pomalu s menší skupinou hráčů.

Co má smysl osobní vlak? Jaké výhody nabízejí? Jak strategie pro osobní vlak funguje?

Odpověď: Cestující jsou jen další zboží k přepravě. Mohou vám vydělat spoustu a spoustu peněz, ale musíte přepínat mezi jednotlivými městy, abyste je sledovali. Funkce účtu Plus vám umožní ukládat plány.

Kdy musíte obsluhovat vlaky, abyste předešli možné a vážnější ztrátě příjmů?

Odpověď: Někteří říkají, když jsou motory na 70%, ale budu obsluhovat své vlaky, kdykoli jsou blízko 90%

Chci si zahrát tuto hru

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..