Diablo IV předobjednávka legendy
Free to Play hry MMO hry RPG hry

Shakes and Fidget – Nejznámější browser hra

Shakes and Fidget - Nejznámější browser hra
Napsal PAPAtripik

Shakes and Fidget je velmi dobrá online prohlížečová hra, která má předlohu v komiksu, který parodoval slavný World of Warcraft. Celá hra je vtipná a odlehčená a tím pádem jí to dosti liší od běžných her, které jsou stejného typu. Jiné hry sází na akční bitvy a neohrožené hrdiny. Sázka na vtip funguje, hra si našla mnoho fanoušků a dnes je to jedna z nejslavnějších MMORPG her. Vyberete si rasu, postavu a začínáte na nádvoří středověkého městečka. Můžete si vybrat z několika možností.

Vaše kroky nejspíše povedou do hospody, kde budete plnit úkoly, za ně dostanete peníze a zkušenosti. Úkoly většinou plníte na výpravách do divočiny a zabíjíte příšery. Rovněž můžete navštívit arénu a zde bojovat s ostatními hráči. Vylepšit si můžete také svou výzbroj u kováře, léčivé lektvary si koupíte v magickém obchodě. Peníze navíc získáte hlídáním městské hradby.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Shakes and Fidget :

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti v Shakes and Fidget

Shakes and FidgetProhlížečová hra Shakes and Fidget obsahuje několik zajímavých a také vtipných bonusů. Například můžete jít na záchod, do kterého házíte předměty a máte šanci, že po spláchnutí vypadne předmět lepší.

Další bonus je čarodějnice, ta míchá lektvary v komůrce, vedle magického obchodu. Každý den jí přinesete nějakou ingredienci pro její elixíry, hráči pak přidávají různé bonusy.

V magickém obchodě si můžete koupit album. To funguje na sbírání známek. Pakliže album máte, zapíšete do něj každý nový předmět a novou příšeru, kterou potkáte. Čím víc je album plné, tím větší zkušenosti se hráči dostávají.

Rasy a povolání Shakes and Fidget

Vybrat si můžete z osmi ras: trpaslík, gnóm, člověk, skřítek, démon, elf, temný elf, ork. Vybrat si rasu je důležité při výběru povolání, každá rasa má totiž svá pozitiva i svá negativa. Bojovník musí být hlavně silný, proto je pro něj důležitá síla. Bonusy k síle má trpaslík, démon a také ork.

Průzkumník potřebuje zejména obratnost. Vhodnými rasami jsou temní elfové, světlí elfové, gnómové nebo skřítci. Mág má jako hlavní inteligenci a vhodná rasa jsou temní elfové. Rasa člověk má ke všem vlastnostem stejný bonus a pro ty, co s hrou začínají, je to ideální rasa.

Chci si zahrát tuto hru

Závěrem k Shakes and Fidget

Tuto hru lze hrát na několika serverech v České republice. Ty servery, které jsou nejstarší, mají hráče velmi zkušené a proto zde získat dobré umístění je poměrně těžké. Nejideálnější je začít na serveru, který je mladý.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..