Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Akční hry MMO hry RPG hry

Shards of War – Nová generace MOBA akční hra

Shards of War – Nová generace MOBA akční hra
Napsal PAPAtripik

Zcela zdarma je zde nová generace her MOBA. Klasický systém dvou týmů, které proti sobě bojují, to poskytuje hra Shards of War. Vy máte za úkol zničit základnu Vašeho soupeře. Možná si říkáte, vždyť to znám. To ano, ale nyní necháte doma meče, kouzla, luky a do rukou vezmete zbraň, ale pořádnou!

UPOZORNĚNÍ: Online hra Shards of War byla ZRUŠENA! Podívej se na jiné herní pecky.

Hodnocení Shards of War

Zdarma: Ano – webová hra

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Herní systém ve hře Shards of War je skvělý!

Shards of WarHra probíhá na zemi a to v blízké budoucnosti, konkrétně je to v Empire city. Z mnoha Sentinelů si vyberete, složíte si tým a huráá do futuristických bitev. V týmu bude mít každý svou roli, takže perfektně budou spolupracovat.

Jednotlivé sentinely mají své specifické dovednosti, pasivní schopnosti a specifické útoky. Je nutno pečlivě vybírat rasu, máte možnost si vybrat z mnoha ras. Lidi, kyborgy nebo třeba roboty. Role ve Vašem týmu jsou důležité.

Dbejte na to, aby ve vašem týmu byli útočníky, které chrání masivní tank nebo podpůrný healer. Nepochodíte s tím, když se budete ohlížet jen na sebe, ale je důležitý tým. Své spoluhráče můžete podpořit a totéž vám oni oplatí. Klíč k vítězství v každém boji je komunikace. I ve Shards of War to platí.

Klíč ke hře? Spolupráce v Shards of War!

Musíte spolupracovat se svým týmem. Díky tomu budete všechny soupeřovy drony likvidovat. Budete spolu i bojovat přes těžké ozbrojené věže. Každé vítězství pomůže k odemknutí dalšího bojiště a další mapy. Jednotlivá bojiště mají svá specifická prostředí. Zaujmou Vás a to nejen svým skvělým a detailním propracováním. Hra Vás nijak neunudí, neuvidíte zdlouhavé fáze na lajně, kdy jen čekáte na nepřítele.

Klávesy W,A,D,S jsou určeny k pohybu na mapě. Každý hrdina má speciální útoky a ty se objevují pod klávesami Q a E a taky pod mezerníkem. Nespočet druhů výstroje, nespočet druhů zbraní nebo dalších předmětů, které se dají v boji použít, si můžete vybrat.

Nové vybavení pro vašeho hrdinu můžete buďto sbírat nebo kupovat. Také je možno vylepšovat dovednosti a inovovat itemy, ty objevené i ty koupené. Vybavenost je velmi důležitá, stejně jako každá jiná složka pro boj.

UPOZORNĚNÍ: Online hra Shards of War byla ZRUŠENA! Podívej se na jiné herní pecky.

Závěr Shards of War

Toužíte zažít něco nového? Fantasy svět zanechte na odpočinku a vrhněte se do světa blízké budoucnosti, kde budete o další osud Země bojovat. Staňte se hrdinou světa hry Shards of War a nebudete litovat!

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..