Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality

Co bylo oznámeno na The Game Awards 2022?

Co bylo oznámeno na The Game Awards 2022?
Napsal PAPAtripik

Nejznámější a nejoblíbenější herní show The Game Awards 2022, probíhala 9.prosince 2022. Tato herní akce vždy přináší velké oznámení v oblasti her, také se tam udělují ceny. Každou akci rozhodně nejsem schopný stihnout, jednak z finanční důvodů, ale i těch časovým. Především nejsem natolik anglicky zdatný, abych všechny informace správně pochopil.

Samozřejmě, dnes je už možné sledovat The Game Awards online, proto jsem si ročník 2022 nemohl nechat uniknout. Přesto mé nedostatky v anglickém jazyce byly znát, proto jsem si i dohledával textové informace, které snadněji a rychleji pochopím i přeložím.

Ti, kteří The Game Awards 2022 nesledovali, nebudou ochuzeni o to, co se tam odehrálo. Níže se můžete podívat, co vše bylo oznámeno v The Game Awards 2022.

Final Fantasy 16 v novém traileru odhalil datum vydání

Square Enix na Game Awards oznámilo svým trailerem, vydání nového Final Fantasy 16 s datumem 22.června 2023. Níže podívejte na zmíněný trailer, který vypadá fantasticky.

Můžete se těšit na Armored CORE VI

Opět byl představený nový trailer, ale nyní ke hře Armored CORE VI: Fires of Rubicon, Za novou hrou stojí vývojáři z jedné nejlepších pecek roku 2022 Elden Ring. Bylo oznámeno, že se na tento titul můžeme těšit v toce 2023.

Další hra od Kena Levina s názvem Judas

Kena Levina je tvůrce velmi oblíbené hry BioShock, který na Game Awards 2022 odhalil svou dlouho očekávanou hru Judas. Moc informací k této hře zatím moc není, ale má jít o střílečku z pohledu první osoby, která bude zřejmě zasazena do vesmíru. Hra má být single player.

Byl představený herní trailer o hře Hades 2

Nástupce zajímavý hry Hades byla oznámen na The Game Awards 2022 s tím, že si v roce 2023 bude moc zahrát hru Hades 2 prostřednictvím Early Access.

COVID-19 komplikuje pokračování příběhu Death Standing 2

Oficiálně bylo představeno, že se můžeme těšit na hru Death Standing 2. Zaznělo i to, že Hideo Kojima komplikuje dokončení pokračování vypuknutí COVID-19, ale jistě již víme, že se dočkáme.

Bylo odhalené další rozšíření pro Cyberpunk 2077

Ke Keanu Reevesovi, se v roce 2023 připojí i Idrise Elbu v rozšíření pod názvem Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Elba by měl být americký válečný veterán, jménem Solomon Reed s nímž budeme plnit nemožné mise.

Bylo oznámeno, kdy se můžeme těšit na Diablo IV

O Diablo IV jsme si psali v přechozí aktualitě, ale znovu to raději zopakuju. Diablo 4 dorazí dle oficiálního data 6. června roku 2023. Myslím, že se máme na co těšit. Snad bude nový díl oblíbenější, než Diablo III.

Začátkem léta 2023 se můžeme těšit na Street Fighter 6

Bomby, pecky a kopačky opět zažijeme v novém díle Street Fighter 6, který máme očekávat 2. června roku 2023. V létě bude rozhodně co pařit.

První klip k připravovanému filmu Mario Bros

Maria znám velmi dobře, prožil jsem s ním své dětství na kazetkových hrách a pak na mém prvním PC. Jsem velmi rád, že se dočkáme filmového zpracování Super Mario Bros. Níže se podívejte na první oficiální klip.

V březnu se můžeme těšit na Star Wars: Jedi Survivor

Dlouho tady nebyl nějaký ten Star Wars, což se na The Game Awards 2022 změnilo. Bylo oznámeno v novém traileru, datum vydání hry Star Wars: Jedi Survivor (17. března 2023). V novém díle budeme začínat pět let po originálu a Kestis se stal silnějším a mocnějším rytířem Jedi. Impérium je samozřejmě zase o něco silnější. Kdo přežije?

Do Tekken 8 se vrátí oblíbená postava

Hurá, bylo oznámení navrácení oblíbené matky mlátičky. Do bojové hry Tekken 8 se vrátí matka Jina Kazamy od Juna Kazama.

 Bylo oznámeno nové DLC pro hru Horizon West

Oznámení o novém DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores probudilo mnoho věrných pařmenů. Na PS5 má být vydáno exkluzivně 19. dubna 2023.

Nová pecka Crash Team ruble vyjde v roce 2023

Dotěrný lišák je zase tady. Opět si to rozdáme proti ostatním hráčům a máme se prý na co těšit. Crash Team má vyjít v roce 2023.

Odhalení hry Warhammer 40 000: Space Marine 2

Hurá, na tohle se těším, jako malé dítě. Warhammer 40 000: Space Marine 2 se trochu poodhalil v prvních herních záběrech. Warhammer 40 000: Space Marine 2 má vyjít v roce 2023 na PS5, Xbox a PC.

Vývojář Celeste Extremely OK Games představili upoutávku na připravovanou hru Earthblade

Konečně se můžeme těšit na hru s Hellboyem

Na Game Awards 2022 byla oznámená hra s Hellboyem podtitulem Web of Wyrd byla, který má být na tyto platformy PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Switch a PC. Prý má jít o roguelitskou akční adventuru a doprovázet jí má originální příběh.

Baldur’s Gate 3 bylo ohlášeno na prostředek roku 2023

Baldur’s Gate 3 má konečně po dlouhých dvou letech vystoupit z předběžného přístupu. Zřejmě už mají hru upečenou….. V srpnu 2023 se máme těšit na oficiální vydání.

Zapaříme si online akční hru Transformes: Reactivate

Na PC a konzole nám dorazí zajímaví online pařba s Transformery ve hře Transformers: Reactivate. No, doufám, že to nebude další propadák a poučili se z předchozích titulů…

Oznámená single player střílečka Immortals of Aveum Revealed

EA original oznámilo novou magickou střílečku s názvem Immortals of Aveum Revealed, která má být od tvůrců Dead Space, Halo a BioShock. V posledních letech, nejsem moc odvařenej z EA titulů. Uvidíme, všem hrám dávám šanci.

Gearbox oznamuje Remnant 2

Gearbox Publishing a vývojář Gunfire Games oznámili na Game Warads 2022, novou pecku Remnant 2. Má jít o kooperativní střílečku pro tři osoby dostupnou na PS5, Xbox Series X a PC v roce 2023.

Vampire Survivors si nyní zahrajeme i na mobilu

Oblíbený upír z Vampire Survivors bude terorizovat nyní oficiálně na našich mobilních zařízení. Vampire Survivors jsi nyní můžete zahrát na androidu nebo IOS.

Můžeme se těšit na Valiant Hearts: Coming Home v mobilní verzi

Epické pokračování první světové války Valiant Hearts: The Great War se díky Netflixu dostává do mobilních zařízení.

Konečně něco zajímavého na VR: Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord

Tohle mě docela zaujalo, protože mám VR headset a dlouho jsem si nezapařil něco, co by mě vtáhlo do hry. Ghostbusters: znám z dětství, jako filmové zpracování a myslím si, že ve VR to může být velmi zajímavý zážitek. Co bylo zklamání a ani jsem nezjistil, zda bude i na jiné VR než je PSVR2 a Quest 2.

Do After Us byl přidaný nový obsah

Bylo oznámeno, že do hry After Us přibyl nový obsah v podobě nového režimu, kde nebudete muset odhalovat podvodníky, ale budou jasně viditelní. No, to může být zajímavé…

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..