Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Logické hry Strategické hry

The Settlers Online – Oblíbená budovatelská hra nyní online

The Settlers Online - Oblíbená budovatelská hra
Napsal PAPAtripik

Ti, kteří ještě nikdy neslyšeli o hře Settlers se možná ani nemůže považovat za hráče. Jde totiž o legendární budovatelský titul, který je na platformě free-to-play. Znamená to tedy, že pokud rádi něco budujete, ale zároveň nemůžete dny a týdny vysedávat u počítače, pak je hra The Settlers Online určená přímo pro vás.

Hra The Settlers spadá do kolonky strategií budovatelských. Historicky jde o kultovní sérii, počátky této hry se datují k roku 1993. Nejnovější je online varianta této budovatelské strategie, která svým hráčům přináší bezplatnou zábavu z oblasti budování a prosperity říše.

The Settlers Online je mimo Evropu známá jako hra Castle Empire. Je to strategie, která si přizpůsobila hru pro internetový prohlížeč, tudíž jde o online hru, která si však udržuje standardy, které hráči již znají z originálu. Online hra se spíše zabývá na komplexní nabídku různých surovin a také výrobních postupů.

Chci si zahrát tuto hru

Například se ve hře setkáváte s několika typy dřev, které máte ke zpracování. Logické je, že čím víc se hře budete věnovat a čím déle ji budete hrát, tím víc bude vaše impérium mocnější a vy se stanete mocnými pro své okolí. Hra postupuje po jednotlivých úrovních, zdokonalujete svou osadu, řešíte nepříjemné útoky banditů a tvoříte si vlastní impérium.

Hodnocení The Settlers Online:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Od vesnice k velkému impériu

The Settlers OnlinePočátky hry The Settlers Online jsou v rozvoji vašeho městečka. Stavby jsou spolu propojeny a například, pokud si chcete vytvořit vojáka, potřebujete více, než jen jednu budovu. Dělníci vám pokácí stromy, pátrají po nalezení surovin, připraví základy, abyste mohli rozvíjet své město.

Vše je perfektně propracováno, mnohdy je to až komplikované. Za chvíli můžete pociťovat, že jsou území malá, potřebujete větší. Proto pošlete svou armádu a ta se vypořádá s místními bandity. Až nyní můžete osídlit další místa a tak posilovat svou ekonomiku.

Hráči spolu spolupracují. Hra vydává modré krystaly a ty zkracují dobu výstavby nových budov a také urychlit téměř jakoukoliv akci. Je možné je nakupovat i za reálné peníze, tudíž modré krystaly nejsou nedostatkové zboží.

Chci si zahrát tuto hru

Závěr k The Settlers Online

Jste-li fanouškem feudálního období a rádi vymýšlíte strategie, je hra The Settlers Online přímo pro vás a rozhodně stojí za to, to vyzkoušet! Za vyzkoušení nic nedáte, hra je k dispozici zcela zdarma, stačí jen stáhnout. Patří totiž do kategorie free-to-play.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..