Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality

TIPY a TRIKY – Návod, jak hrát GTA 5 online a vydělávat peníze

TIPY a TRIKY - Návod, jak hrát GTA 5 online a vydělávat peníze
Napsal PAPAtripik

GTA online se na výsluní udržuje strašně moc dlouho. Nedávno unikly i videa z plánovaného nástupce s neoficiální názvem GTA 6 a já se rozhodl se vrátit k předchozímu dílu, abych si v něm zase zapařil pár hodin. Občas narazím na nějaké nové info či detaily, které mě navnadí si zmíněný titul znovu zahrát.

Protože jsem v GTA 5 online strávil nemálo hodin, chtěl bych vám předat nějaké tipy a triky. Možná většinu tipů a návodů, jak vydělat peníze v GTA 5 online znáte, ale opakování je matka moudrosti. Mnohdy jsou takové rady neocenitelné, když například někdo začíná nebo se ke hře vracíte po dlouhé době.

TIPY, jak vydělat peníze v GTA online

Do GTA online si můžete jednoduše peníze dokoupit, za ty reálné. Já to osobně nedoporučuji, protože se okrádáte o herní zážitek a postupy. Potřebuji ve hře nějaký cíl. V GTA 5 chci mít našlapaný barák, auto a hromadu peněz, abych je mohl utrácet. Sice je nejlepší určité informace zjistit samotným hraním, ale nějaké rady se vždy hodí. Podívejte na tipy, jak vydělávat peníze v GTA 5 online.

Loupeže

Pokud se někoho v diskuzích zeptáte, jak vydělávat peníze v GTA online, většina vám odpoví, že pomocí loupeží. GTA online je právě loupežemi proslulá a můžete se vžít, do toho nejotrlejšího bankovního lupiče v historii.

Bohužel tato možnost není zpřístupněna nováčků, protože vyžaduje přátelé a vysokou úroveň dovedností (12 level a luxusní sídlo). Mezi nejlepší a nejvýdělečnější loupeže lze považovat Pacific Standard Heist. Dobrá zpráva je, že od GTA Online Cayo Perico Heist, je možné loupeže provádět i sólo.

Plnění příběhových misí

Zřejmě vaše první vydělané peníze v GTA online, budou pocházet z příběhové mise, kterých je ve hře skutečně mnoho. Ze začátku sice z vás nebude Elon Musk, ale postupem času budou výdělky značně vyšší.

Zahrajte si zdarma FPS střílečku z druhé světové války Enlisted, která v poslední době láme rekordy…

Zabíjení nevinných občanů

Cítíš se jako neotřelý gangster, který chce vzbuzovat v lidech strach a vydělat si tak i nějaké ty chechtáky? Sežeň si nějakou zbraň a sejmi kolemjdoucí civilisty. Pokud tě nikdo neuvidí, budeš mít i klid od „chlupatejch“. Samozřejmě jim můžeš dát lekci tvými pěstmi, ale proč se zdržovat, když to jde rychleji.

Přepadení vozu s penězi

Po městě mnohdy bloudí auto, které převáží peníze. Pokud úspěšně přepadneš a otevřeš obrněné vozidlo, čekají na tebe money, money, money…. Přepravce peněz, můžeš spatřit nejčastěji jezdit po Los Santos buď večer nebo z rána. Čas od času, když jsem na auto narazil, jej také přepadl. Největší výdělek byl kolem 10 000.

Vykrádání obchodů

Co by to bylo za GTA 5, kdybychom nemohli přepadávat civilisty, banky, obchody, apod…. Jednou z možností, jak vydělávat peníze v GTA online, je vykrádání obchodů. Sežeňte si nějaký ten kvér, který následně ve vybraném obchodě vytáhnete a prodavač, už bude vědět „vo co go“. Ale pozor, někteří podnikatelé se tě budou snažit vyhnat z obchodu násilím. Je nepříjemné, když na tebe prodavač vytáhne bouchačku.

Zloděj aut

Co takhle ukrást nějakou káru a prodat ji? Není problém. V GTA 5 můžeš ukrást auto a prodat jej v garáži LS Customs. Na výši výdělku záleží, dle toho, co ukradneš. Pokud „čorneš“ vrak, jako je Emperor, rozhodně neočekávej, že se z tebe přes noc stane milionář.

Lovec zločinců

Miluješ přírodu a objímáš stromy a přeješ všem lásku? Chceš být ochráncem v Los Santos? I pro tebe se najde v GTA 5 online místečko. Pochytej všechny padouchy, kteří terorizují Los Santos. Velikosti odměn jsou slušné za dopadení padoucha.

Mise a aktivity

Ve hře Grand theft auto 5 se nachází mnoho misí a aktivit, díky kterým si můžeš přijít na nádherný balík peněz a ještě se u toho pobavíš. Mise a aktivity můžeš dělat klidně opakovaně. Vydělat si můžeš šipkami, deathmachem, honičkami, v kasinu, atd… Nebudu ti prozrazovat úplně všechno, ve hře musíš objevovat vše sám, aby tě bavila.

Doporučené joby:

  • All rubbish
  • Talked about
  • Problems on the pier
  • Stress on the roof
  • Radical Cure I
  • A job for a Titan

Denní mise

Mnoho hráčů i já dlouho přehlížel denní mise, které jsou mnohdy snadno a rychle splnitelné. Na denní misi si můžete přijít na 30 000 $ GTA a 5 000 RP. Pokud budete mise plnit každý den po dobu 7 dní, může tento bonus činit 150 000 $ a 20 000 RP (pouze jednou za 7 dní). Pokud budete vytrvalí a vydržíte dělat mise po 28 dní, získáte měsíční bonus v hodnotě 750 000 $ a 50 000 RP.

Získej výdělečné podniky

GTA 5 online je vynikající a skutečně hodně všestranné a to nepřipouštím velké množství módů. Jelikož je GTA V velmi úspěšná a stále hraná hra, vývojáři na ní stále pracují a přináší stále nová DLC. Dnes už si můžete vydělávat podniky a nemovitostmi, které mohou sloužit jako solidní pasivní příjem. Samozřejmě, abyste mohli investovat do podnikání, potřebujete nějaký solidní kapitál.

TIPY, jak hrát GTA online

Pokud chcete hrát hru GTA online, musíte mít originální verzi, ne žádnou kopii či cracklou verzi. GTA 5 online je dostupné na všechny platformy, jako je PC, XBOX a PS. Jak hrát GTA online, je zcela na vás, proto je hra tak oblíbená. Můžete se chovat slušně, ale i zlotřele. Pro usnadnění začátku, vám dám pár rad, jak začít.

Nejdříve si proleze tutoriál

Než budete vpuštěni do online hry, musíte projít tutoriálem, kde si GTA online trochu osaháte. Jakmile vše dokončíte, dostanete i nějakou finanční odměnu. Samozřejmě, dostanete i možnost si vytvořit svůj vzhled a nebudete ochuzení ano o úvodní prolog.

První ukradené auto a mise

Po prvním spuštění hry, se zrodíte v Los Santos. Protože jsou mise dost vzdálené a GTA 5 je hra s otevřeným světem, budete si muset pořídit své první auto. Pro začátek postačí, když ho ukradnete nějakému chudákovi.

Buď někoho zastavíte a okradete nebo přeparkujete auto sousedovi, který jej nechal před domem. Jakmile budete mít své první auto, vyrazíte k prvním příběhovým misím, díky nichž začnete vydělávat své první virtuální dolary.

Objevujte krásu a rozmanitost v Los Santos

GTA IV online je rozmanitá a graficky propracovaná hra, která rozhodně zabaví na stovky hodin. Celé město je tak rozsáhlé, že vše v něm neobjevíte během prvních pár hodin. Získejte auto a kochejte se rozmanitostí této hry. Objevujte vedlejší mise, drahá auta, závody, vrtulníky, letadla, aktivity, atd… Objevování v GTA IV, bylo něco, co mě zabavilo na x hodin.

Nezapomínej ukládat peníze do bankomatu

V online Los Santos nejsi sám a nebezpečí číhá na každém kroku. Pokud si začátečník, zřejmě tě bude chtít i někdo dokonce potrolit. O své pracně vydělané virtuální dolary můžeš během chvilky přijít, pokud je nebudeš mít uložené v bance. Vložit peníze do bezpečí, můžeš za pomocí bankomatů. Pokud nebude bankomat v tvé blízkosti, můžeš prachy poslat pomocí tvého telefonu a internetového prohlížeče.

Dostaň se do balíku

Výše jste mohli vidět, jaké možnosti výdělků se v GTA online nabízí. Tohle však byl pouze výseč těch nejzákladnějších způsobů. Existují i pokročilejší metody, jak vydělat peníze v GTA online. O těch si však napíšeme až někdy příště.

V GTA 5 se nabízí nespočet hraček, zbraní, aut, nemovitostí a zábavy, kde vydělané peníze můžeš utratit. Pokud i ty si chceš něco koupit, budeš potřebovat peníze, které si musíš pracně vydělat.

Pořízení luxusního sídla

Ze začátku sice dostaneš pokoj, kde se relativně můžeš ukrýt do bezpečí, ale není to bůh ví, co. Pokud chceš ve hře značně pokročit a dělat složitější a výdělečnější mise a loupeže, budeš potřebovat luxusní byt, na který si musíš vydělat. V první řadě, bych se asi zaměřil právě na koupi luxusního bytu a garáže. Dále bych si pořídil nějaký podnik, který mi zařídí pasivní příjem.

Dokončete příběhové mise

Všechny ty krátkodobé mise, deathmatchem módy mohou být frustrující a vyčerpávající. Hrajete s ostatními hráči, kteří jsou mnohdy nekompromisní a toxičtí. Pokud chcete něco klidnějšího, pak postupně dokončujte příběhové mise, které nejenže zabaví na dlouho a vyděláte spoustu peněz, ale hraní bude příjemnější a pohodovější.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..