Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Video Blog

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #1 – Otevírám kavárnu U Pařmena

Coffee Shop Tycoon # - Otevírám kavárnu U Pařmena
Napsal PAPAtripik

První video ze série, kde si spolu zapaříme Coffee Shop Tycoon, bude ukazovat, jak jsem neschopný hráč :D. Budu se rozčilovat, nad funkcí doplňování kávy a myslel jsem si, že jsou vývojáři neschopní. Stačilo být jen trpělivější, o čemž se přesvědčíte v dalších videích.

Coffee Shop Tycoon je PC manažerská a budovatelská hra, kde si budete vytvářet vlastní kavárny a následně se budete starat o celý chod. Ve hře se nachází několik kampaní a končí to kampaní, kde si otevřete kavárnu na měsíci. Sledujte celou sérii o hře Cooffee Shop Tycoon a dozvíte se, jak ji hrát lépe než já. Budu rád, když dáte LIKE a ODBĚR, Nejen že mě povzbudíte, ale neujde vám nic z této série.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..