Diablo IV předobjednávka legendy
Video Blog

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #2 – Jak (ne)hrát manažerskou hru

Coffee Shop Tycoon #2 - Jak (ne)hrát manažerskou hru
Napsal PAPAtripik

Natáčení manažerské hry Coffee Shop Tycoon, probíhalo při seznamování s tímto titulem, který přešel z předběžného přístupu do ostré verze. Protože hraji dost často manažerské a budovatelské hry i žánry Tycoon, na Coffee Shop Tycoon jsem narážel poměrně často. Jakmile byla hra zlevněná o vánocích, zakoupil jsem si tento titul.

Podívejte se na video, jak (ne)hrát manažerské hry, jako je Coffee Shop Tycoon. Na mnohém jsem později přišel a stával se ze mě lepší manažer kavárny. Hra vás vede za ručičku, pokud budete úkoly postupně plnit, budou se vám odemykat nové přístroje a kampaně. Později budete mít možnost si vyrobit vlastní kávu, ne dokonce si vlastní kávu upražíte.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..