Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Video Blog

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #3 – Tipy a triky, jak být lepším manažerem kavárny

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #3 – Tipy a triky
Napsal PAPAtripik

Protože jsem vydržel hrát Coffee Shop Tycoon, postoupil jsem v příběhu dále a mnohé se naučil a odemkl. Ve videu se dozvíte nějaké tipy a triky ke Coffee Shop Tycoon, abyste byli úspěšnější manažery, jak Pařmen.

Pokud budete v této manažerské hře postupovat jednotlivými kampaněmi a plnit úkoly, dojdete k bodu, kdy se vám odemknou různá vylepšení, přístroje, nové kávy, nové pokrmy a mnoho dalšího. V přechozích dílech, mě iritovala jedna opakující se část hry a to bylo mletí kávy.

Postupně jsem zjistil, že to nemusím dělat já, ale automaticky můj zaměstnanec a další zaměstnanec může automaticky objednávat zboží, do mé kavárny „U Pařmena“. Jak tuto schopnost získat, zjistíte ve videu a mnoho další, co vám pomůže hrát lépe Coffee Shop Tycoon, než já.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..