Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Video Blog

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #4 – Otevírám znovu kavárnu „U Pařmena“

VIDEO: Coffee Shop Tycoon #4 – Otevírám znovu kavárnu "U Pařmena"
Napsal PAPAtripik

„Žádný učený z nebe nespadl“, což je přísloví k mému dalšímu videu. V přechozích dílech (1,2, 3 – Tipy a triky) jsme postupně probádávali manažerskou hru Coffee Shop Tycoon a mnohé se mi tam nepovedlo. Od dílu #3, jsem mnohem zkušenější, proto jsem v posledním videu akazoval tipy a triky ke hře.

Nabitý zkušenostmi, zaměstnanci, vlastní kávou, postupuji dále v kampaních mnohem lépe. Otevírám další kavárnu „U Pařmena“ v čínské čtvrti, kde už jsem zkušenější a start bude mnohem výdělečnější. Podívejte se, na co nezapomenout při otevírání kaváren, na co si dát pozor, ale uvidíte i, jak jsem vyhrál v jednom roce dvě ocenění najednou.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..